Geçtiğimiz yıllarda 5 farklı noktada gerçekleştirilen ve başarılı sonuçlar alınan beton yol uygulaması Türkiye'de farklı kurumlar tarafından örnek alınıyor.

Geçtiğimiz yıllarda 5 farklı noktada gerçekleştirilen ve başarılı sonuçlar alınan beton yol uygulaması Türkiye'de farklı kurumlar tarafından örnek alınmaya devam ediyor. Daha önce Ankara Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere birçok yerel yönetim tarafından yerinde incelenen çalışmalar, son olarak Isparta İl Özel İdaresi ve Türkiye Çimento Sanayicileri Birliği temsilcileri tarafından incelendi. 

Adliyede afetzedeler için dua ve saygı duruşu Adliyede afetzedeler için dua ve saygı duruşu

Isparta İl Özel İdaresi Yol Şube Müdürü Turgut Kara, Isparta İl Özel İdaresi İnşaat Mühendisi Uğur Çelik, TÜRKÇİMENTO temsilcileri Barış Akbelen ve Murat Can Yılmaz Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan beton yol çalışmalarını yerinde inceledi. Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı'nda beton yollar ile ilgili bilgi alan heyet daha sonra Yazılıkaya-Kayı-Gökçekuyu Mahalleleri arasında gerçekleştirilen beton yol uygulamasını yerinde inceledi.