Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp, Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette belediyenin faaliyetleri, ilçede yapılan tarımsal faaliyetler ile hayvancılık hakkında ve ilçenin sorunları ile çözüm önerilerine dair karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp, “Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan ile her zaman diyalog içerisindeyiz. Çalışkanlığı ve Mahmudiye’ye kazandırdığı güzel hizmetlerden dolayı Başkan Gündoğan’ı tebrik ediyorum. Hizmetlerini yakından takip ediyorum. Bu sebeple Başkan Gündoğan’ı ilçeye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

SOSYAL BELEDİYECİLİK

 

Gözden kaçırmayın

Eşinin doğumuna sayılı gün kala 34 yaşındaki İbrahim Keskin ortadan kayboldu Eşinin doğumuna sayılı gün kala 34 yaşındaki İbrahim Keskin ortadan kayboldu

Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Alp’e teşekkür ediyorum. Mahmudiye’de sosyal belediyecilik anlayışını benimsiyoruz ve ilçeyi çağdaş bir biçimde yönetiyoruz. Mahmudiye’yi mutlu ve huzurlu insanların yaşadığı bir ilçe haline getirebilmek için mücadele ediyoruz. Başkan Alp’e Mahmudiye’de yapılan ve devam eden hizmetler hakkında bilgiler verdim” dedi.