Başın öne eğilmesin

Ligin ilk 3 haftasında 4 puan toplayan ve oynadığı futbolla umut veren Eskişehirspor sahasında konuk ettiği Pazarspor karşısında ağır bir yenilgi aldı.

SPOR 27.09.2021 - 14:34 27.09.2021 - 14:44

Ligin ilk 3 haftasında 4 puan toplayan ve oynadığı futbolla umut veren Eskişehirspor sahasında konuk ettiği Pazarspor karşısında ağır bir yenilgi aldı. Maç sonrası takımı tribüne çağıran taraftarlar oyunculardan başlarını öne eğmemesini istedi, sonuç ne olursa olsun arkanızdayız mesajı verdi.

Var gücümüzle çalışacağız
Eskişehirspor Teknik Direktörü Cem Karaca kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Büyük Eskişehirspor taraftarı…’Biz’ olacağız diyerek çıktığımız bu sezonda, nasıl sevinirken tebriklerinizi kabul ettiysek, eleştirileriniz de bugün başımızın üstünde…birbirinden genç, birbirinden iyi niyetli çocuklarımızla, işlerinden, ailelerinden vakit ayırıp bizi her şeyin önüne koyan yönetimimizle, hedefimiz için yürümeye devam ediyoruz. Sizden ricam bu takımın başındaki kişi ve tüm sorumluluğun sahibi olarak; şu an henüz yolun başında olan gençlerimizi bu yoldan koparmayalım. Biz günün sonunda mutlu olacaksak, hep birlikte gösterdiğimiz sabır ve azimle bunu başaracağız. Böyle bir hezimeti yeniden yaşatmamak için var gücümüzle çalışacağız. Gösterdiğiniz müthiş destek için yeniden tüm kalbimle teşekkür ederim saygılarımla” şeklinde konuştu.

Şimşek: Hakkınızı helal edin
Başkan Mehmet Şimşek maç sonu yaptığı açıklamada “Çoluğunuzun çocuğunuzun rızkından kesip Led aldınız, loca aldınız, maç bileti aldınız. Başaramadık, mücadele bile edemedik hakkınızı helal edin özür dileriz Diyecek bir şey yok BİZ olup daha çok çalışacağız” dedi. 

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.