Türkiye Elektrik, Elektronik ve Teknisyenleri Federasyonu başkan ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyet AKP Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Harun Karacan’ı makamında ziyaret etti.

Tarihi külliyenin sütunlarına büyük saygısızlık Tarihi külliyenin sütunlarına büyük saygısızlık

Geçtiğimiz günlerde olağan genel kurulunu tamamlayarak göreve yeniden getirilen federasyon başkanı Osman Yeşilyurt, yönetim kurulu üyeliği görevine seçilen Eskişehir oda başkanı Cafer Adıgüzel, Süleyman Çetin, Mustafa Yaman, Abdullah Köksal, Hakan Akal ile Menderes Peyza, genel başkan yarımcısı Karacan ile makamında bir araya geldi. Federasyon başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Enerji ve Tabi Kaynaklar, Çevre ve Şehircilik ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında karşılaştıkları sorunları iletti.

Ziyaretten büyük bir memnunluk duyduğunu ifade eden genel başkan yardımcısı Karacan, yaşanan sorunların takipçisi olacağını belirterek ilgili bakanlıklarla görüşeceğini söyledi. Federasyon başkanı Yeşilyurt ile üyeleri Harun Karacana teşekkür ederek yeni dönem çalışmalarında başarılarının devamını diledi.