3.Ligde de zor günler geçiren Eskişehirspor’da, yönetim, futbolcu ve taraftarlar arasında ki bağ da koptu. Edirne yenilgisinin ardından sonun başlangıcı hazırlandı. Taraftarlar futbolcuları soyunma odasından çıkarttı, yönetim buna müsaade etti, futbolcularda psikolojik olarak komple yıkıldı. Kenetlenmemiz gereken yer de artık kimsenin birbirine faydası kalmadı.

eskişehirspor-5

KAZANAMADIK

Eskişehirspor 3.Ligin 6.haftasında da kazanamadı. Kan değişikliğine gidildi, sistem değişti, bu kez üreten, rakip kaleyi yoklayan bir takım vardı. Ancak son vuruşlarda başarısız olan, üstüne hakem faktörünün eklendiği maçta Es Es yine kazanamadı.

eskişehirspor-4-1

BÜYÜK TEPKİ

Sahada mücadele eden, kazanmak için Edirne karşısında her şeyini ortaya koyan Eskişehirspor yine taraftarlarının tepkisinden kurtulamadı. Stadyumu terk etmeyen taraftarlar futbolcuları soyunma odasından çıkarttı. Yönetim futbolcuları soyunma odasından çıkartarak sonun başlangıcını başlattı.

eskişehirspor-2-1

TAHAMMÜL KALMADI

Tepkili olan ve futbolculara isyan bayrağını açan Es Es taraftarlarının önüne genç futbolcuları süren Es Es yönetimi ne yazık ki sınıfta kaldı. Futbolcular bu kez kazanmak için elinden geleni yapsa da hakem faktörüne yenildi. Ancak taraftarların tahammülü bunu da kaldırmadı.

PSİKOLOJİK YIKINTI

Dünya Kupasında oynayacak Dünya Kupasında oynayacak

Maç sonunda soyunma odasından çıkarak tribünlerin önüne gelen Eskişehirsporlu futbolculara tribünden atlayıp saldırı teşebbüsünde dahi bulunuldu. Futbolcular da artık psikoloji ve de oynamaya dahi bir etken kalmadı. Es Es yönetimi taraftarın önüne attığı futbolcuları psikolojik olarak da yıktı.