BAŞARILI PERFORMANS

Sezon başından bugüne kadar teknik direktör dayandıramayan Eskişehirspor, ligde son 4 haftada takımı ise Eskişehirli genç antrenör Yiğit Cumalı’ya takımı emanet etti. Es Es U-19 ekibiyle başarılı sezon geçiren Cumalı A Takımda da çıktığı 4 karşılaşmada gösterdiği performans ile Eskişehirli antrenörlerinde başarılı olabileceğini ispatladı.

4.TEKNİK ADAM

Sezona İbrahim Baş ile başlayan, ardından Levent Kartop ve Önder Karaveli ile çalışan Es Es bu teknik adamlardan istediği randımanı alamadı. Son olarak U-19 ekibinin başarılı genç antrenörü Yiğit Cumalı’ya takımı emanet eden Es Es genç çalıştırıcı ile çıktığı 4 maçta 9 puan aldı. Camiada ise başarılı Eskişehirli antrenör varken, diğer antrenörlere ne gerek vardı dedirtti.

A R M A N I N H A K K I N I V E R D İ L E R (2)

9 PUAN ALDI

Eskişehirspor’un Teknik Direktörü Yiğit Cumalı takımın başında çıktığı maçlarda Polatlı Belediyespor’a 1-0 mağlup olurken, Geredespor’u 3-2, Çilimli Belediyespor’u 4-1 ve sezonun son maçında Ankara TKİ takımını 3-2’lik skorlarla geçmesini bildi. Cumalı yönetiminde Es Es 3 galibiyet bir mağlubiyet aldı.

YÜREKTEN KUTLUYORUM

Sezonun son maçı olan Ankara TKİ karşılaşmasında alınan galibiyetin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan genç çalıştırıcı Yiğit Cumalı “Kendi sahasında 12 maçtır yenilmeyen, ligin en golcü takımı olan TKİ deplasmanında istediğiniz her şeyden fazlasını yapan ve haklı bir galibiyet alıp, armanın hakkını veren kardeşlerimi ve teknik ekibimi yürekten kutluyorum” dedi.