ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Eskişehirspor’da dış transfer harekatı devam ediyor. Kırmızı Siyahlılarda Başkan Erkan Koca temas halinde oldukları oyuncularda aceleci olmadıklarını ifade etti. Bölgesel Amatör Lig'de şampiyonluk hesapları yapan Eskişehirspor’da, yönetim  alternatifli bir kadro kurmak adına dış transfer çalışmalarına devam ediyor.  Teknik Direktör Levent  Kartop’un raporu  doğrultusunda  çalışmalarını sürdüren Başkan Erkan Koca,  transfer de aceleci davranmadıklarını belirtti.

Aceleci̇ Davranmiyoruz (2)

İSİM BOLLUĞU

Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca “Kadromuza katmak istediğimiz oyuncular var. Hocamız Özelikle kanat ve orta sahaya birer oyuncu istiyor. Bizde bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aceleci davranmıyoruz. Kadromuz da düşündüğümüz oyuncuların mevcut kulüpleriyle anlaşarak boşa çıkmalarını bekliyoruz. Amacımız Karakterli  ve teknik ekibimizin sistemine  uyacak oyuncuları kadromuza  katmak.  Transfer sürecinin bitmesine de yaklaşık 1 aylık süreç  var.  Onun için aceleci davranıp hata yapmak istemiyoruz.

CENTİLMENCE GEÇSİN

Biz rakip ayırt etmiyoruz. Her maçımıza final havasında çıkıyoruz. Yunusemrespor  şehrimizin güzide bir ekibi. Centilmence geçen bir karşılaşma olsun. Ama biz hedefimiz doğrultusunda bu maçı da kazanarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.