ÇOK DEĞERLİYDİ

Haftalardır kazanamayan Eskişehirspor’da alınan 1922 Konyaspor galibiyeti sonrasında Teknik Direktör Emre Özbayer “Çok önemli ve bizim için dceğerli bir galibiyet aldık. Zaman zaman iyi bir oyun sergilediğimiz karşılaşmada birde hakem hatalarına rağmen son saniyelerde bulduğumuz golle sahadan galip ayrılmasını başardık. Bu galibiyet bizler ve oyun grubumuz için çok büyük önem arz ediyordu. Bunu da başardık.

BÜYÜK ÖNEM ARZ EDİYOR

Bu hafta sonu ise sahamızda oynayacağımız Şile Yıldız karşılaşması bizim için çok daha fazla önem arz etti. Ligde kalma adına rakiplerimizden birisi olan Şile Yıldız ile oynayacağız. Bu karşılaşma bizim açımızdan 9 puanlık bir maç. Oyuncu grubumuz aldıkları galibiyetle özgüven kazanırken, bu hafta da aynı performans ve özveri ile sahada mücadele ederek kazanmak istiyoruz. Bizim kalan haftalarda puan kayıplarına tahammülümüz bulunmuyor.

EKSİKLİKLERİNİ HİSSEDECEĞİZ

Şile Yıldız karşılaşmasında bizim en büyük kozumuz olan taraftarlarımız tribünlerdeki yerlerini alamayacaklar. Buda bizim için büyük bir eksiklik. Taraftarlarımız bizim en büyük kozumuz. Tribünlerde olamasalar bile biz onların desteğini her zaman arkamızda hissediyoruz. Bu maçı kazanarak büyük ve cefakar Eskişehirspor taraftarlarına armağan edeceğiz” dedi.

Editör: Milli İrade