4 FUTBOLCU DEĞİŞİLMEZ

Eskişehirspor’da Teknik Direktör Cüneyt Biçer ligin ilk 4 haftasında 20 futbolcuya forma şansı tanıdı. Kırmızı Siyahlılarda 4 futbolcu ise ilk 4 haftada 90 dakikada sahada kalarak istikrar sağladı. Efehan Kaptan, Arda Okumuş, Bartu Göçmen ve Onur Arı ligin ilk 4 haftasında sahada 90 dakika kalan isimler oldular.

eskişehirspor-es-es

EN ÇOK ONLAR ŞANS BULDU

Eskişehirspor’da 4 maçta 90 dakika forma giyen 4 futbolcunun yanı sıra Kaan Gaman, Berkay Tanır, Eray Ertorun, Utku Kızılkaya, Onur Bayramoğlu, Metehan Toprak, Muhammet Yahya Akbulut Teknik Direktör Cüneyt Biçer’in en çok şans verdiği futbolcular olurken, Tolga Yakut, Hasan Alp Altınoluk, Hasan Ulaş Uygur, Yunusemre Alagöz, Eren Altıntaş, Cihangir Çağlıyan, Sezgin Çolpan, Göktuğ Ünüvar ve Ömer Faruk’da forma şansı bulan isimler oldular.

ŞANS BULAMADILAR

Eskişehirspor A Takımda yer alan genç kaleci Atakan Şahintürk, Ersagun Özbek forma şansı bulamazken, Selman Çiftkanat ve Bedirhan Akçay ise sadece kupa maçında forma şansı buldular. Doğukan Ünal ise sakatlığından dolayı Eskişehirspor’da forma şansı bulamayan isimlere arasında yer aldı.