PROVA TAMAM

Kırmızı Siyahlılar yarın oynayacakları Çatalca karşılaşmasının provasını dün tesislerinde gerçekleştirdiği tek antrenmanda yaptı. Teknik Direktör Emre Özbayer nezaretinde yapılan antrenman ısınma ile başlarken, taktik ağırlıklı geçti. Şimşekler Çatalca maçının da provasını gerçekleştirdi.

GALİBİYET BEKLİYOR

Rakiplerini iyi analiz eden Emre hoca ve ekibi yarın oynanacak zorlu 90 dakika öncesinde futbolculara ne yapmaları gerektiğini anlattılar. Rakibi çözen ve eksik bölgelerini iyi analiz eden teknik ekip saha içerisinde yapılması gerekenleri futbolculara dün yapılan antrenmanda uygulamalı olarak gösterdiler. Özbayer zorlu maçta hata istemezken, zorlu maçta oyuncularından galibiyet bekliyor.

YOLCULUK YARIN

Eskişehirspor Ligin 12.haftasında yarın deplasmanda oynayacağı Çatalca karşılaşması öncesinde yarın sabah saatlerinde tesislerde toplanarak yapacakları kahvaltının ardından yola çıkacak. Otobüs ile İstanbul’a hareket edecek olan Şimşekler saat 16.00’da yapacağı ter antrenmanı ile çalışmaları tamamlayarak maç saatini beklemeye çekilecek.