Eskişehirspor’da daha önce 8 futbolcuya kendilerine kulüp bulmaları tebliğ edilmişti. Antalya kampının ardından Teknik Direktör Özcan Kızıltan’ın raporu doğrultusunda 3 futbolcuya da kulüp bulmaları yönünde tebliğ yapıldı. Cihangir, Hasan Ulaş ve Arda Okumuş’un bileti kesildi.

RAPORU YÖNETİME VERDİ

Eskişehirspor’da kadronun geniş olmasından dolayı Teknik Direktör Özcan Kızıltan kadroyu 28’e indireceği öğrenilmişti. Antalya’da yapılan çalışmaların ardından Eskişehir’e dönen Kırmızı Siyahlılarda Kızıltan raporunu hazırlayarak yönetime sundu.

KULÜP BULMALARI İSTENDİ

İç saha kâbusu bitsin İç saha kâbusu bitsin

Teknik Direktör Özcan Kızıltan’ın raporu doğrultusunda Cihangir Çağlıyan, Hasan Ulaş Uygur ve Arda Okumuş’a yönetim tarafından kulüp bulmaları yönünde tebliğ edildi. Bu 3 futbolcunun bileti kesildi. Yönetim kulüp bulmalarını istediği bu üç futbolcuyu, kulüp bulamamaları durumunda yine takımda tutarak farklı bir çalışma programı uygulatacak.

DAHA ÖNCE GÖNDERİLDİLER

Eskişehirspor’da 32 kişilik takım kadrosu da 29’a düşmüş oldu. Kırmızı Siyahlılarda açılan transfer tahtasının ardından ilk olarak ise Ömer Faruk Söyler, Onurhan Uyanık, Utku Kızılkaya, Sezgin Çolpan, Muhammet Yahya Akbulut, Selman Çiftkanat, Kaan Gaman, Metehan Toprak gönderilmiş, Ayhan Taşlı, Doğukan Ünal ise alt yapıya indirilmişti.