3.Forma belirlendi

TFF 2. Lig 2021-2022 sezonu giyilecek alternatif forma oylarla belirlendi. Geçtiğimiz hafta başlayan ve dün gece itibarıyla sona eren ankette gösterilen yoğun ilgi için teşekkür eden kulüp, forma satışlarıyla ilgili detayların en kısa sürede bilgi verileceğini duyurdu.  

SPOR 16.08.2021 - 18:16 16.08.2021 - 18:16

Geçtiğimiz hafta TFF 2. Lig 2021-2022 sezonu hazırlıkları kapsamında hazırlıklarına devam eden Eskişehirspor,  MS Sports ile 3 seneliğine forma sponsorluğu sözleşmesi imzalamıştı.

Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek, MS Sports kurucuları Siegmar Tittjung ve Murat Semiz ile sportif direktör Murat Daldık’ın katıldığı imza töreninde yeni sezon formalar tanıtılmıştı.

Sportif direktör Daldık,” Federasyonun önümüzdeki sezon için açık renk ve koyu renk olmak üzere iki forma istediğini vurgularken;  MS Sports’un kulübümüzün talebi doğrultusunda bir forma daha hazırlayacağını da sözlerine eklemişti. Firmanın tasarım çalışmalarını yürüttüğü üçüncü formamızın kararını ise; taraftarımız verecek. Firmanın internet sitesi üzerinden anket sonucunda; formamız alternatifler arasından seçim, taraftarımız tarafından yapılacak “demişti

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.