Eskişehirspor yeniden ayağa kalktı. Açılan transfer tahtasının ardından ilk maçta Karbel Karaköprü karşısında alınan mağlubiyet ve gösterilen performans camiada endişe yaratmıştı. Yönetim radikal kararla hoca değişimine gitti. Rakip ise düşme hattındaki rakiplerden Edirnespor’du. Es Es bu zorlu sınavdan alnının akıyla çıktı ve yeniden doğmuş gibi tükenen umutları tekrardan yeşertti.

ENDİŞE VERMİŞTİ

Eskişehirspor ligde kalma adına çok önemli ve kritik Edirnespor deplasmanından galibiyetle döndü. Şimşekler yenilenen yüzüyle çıktığı ilk sınavda endişe verici bir futbol sergilemişti. Ancak toparlanan ve kendini bulan Es Es, ligde kaderini belirleyecek en kritik randevudan 3 puanla çıkmasını başardı.

AYAĞA KALKTIK

Özbayer ve Koca çatışması Özbayer ve Koca çatışması

Ateş hattında en yakın rakiplerinden biri olan Edirnespor karşısında oynadığı futbol ve gösterdiği performans ile Karbel Karaköprü maçını unutturan Es Es altın 6 puanlık maçta Edirnespor’u yenerek bitti denileni yeniden ayağa kaldırdı. Şimşekler sahada terinin son damlasına kadar mücadele ederek tükenen umutları sil baştan yeniden yeşertti.