Projeler hakkında sunum yapıldı

Eskişehirspor Kulübü tarafından Vali Hanefi Demirkol tesislerinde gerçekleşen Yönetim Kurulu toplantısında alınan kararlar ve gelişmeler bağlamında açıklamalar yapıldı; "Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan Eray Saygı tarafından altyapı çalışmalarımızın son durumu, sezon planlaması, gelecekteki projeler hakkında kapsamlı bir sunum gerçekleştirildi.

Yeni iş birlikleri değerlendirildi

Gerçekleşen toplantıda, sportif ürün tedariği ile ilgili gelişmeler hakkında bilgi verildi. Yeni sezonda taraftarlarımızın beğenisine sunulacak olan ürünlerin kalitesi ve çeşitliliği hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı. Yeni iş birliklerinin ve anlaşmaların değerlendirilmesi süreci üzerinde duruldu. "Alacaklarımı Siliyorum" akımının kampanyalaşma süreci üzerine görüşmeler gerçekleştirildi. Olası kampanyanın detayları ve uygulama planı hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Transfer planları ele alındı

Yönetim Kurulu toplantısında futbol şubesi transferler hakkında yönetime bilgi verdi.  Teknik Asbaşkan Safa Üstünbaş ve Berkay Çifter’in yönetime transfer planları ve görüşmeleri hakkında sunum yaptı. Eskişehirspor’da yeni sezonda takıma 25 oyuncu katılacak. Bunun için de kaynak gerekiyor. Yönetim önümüzdeki haftadan itibaren tranfser çalışmalarına başlayacak. Yeni sezonda takımımızın güçlendirilmesi adına yapılan çalışmalar ve stratejiler toplantıda ele alındı.

Editör: Onur Şentürk