Teknik Direktör Ergun Ortakcı, “Anlaştığımız oyuncular var. Hafta içi bitirdiğimiz transferleri açıklayacağız.  Taraftarlarımız bize güvensinler. Onları mutlu etmek için çalışıyoruz” dedi. 

İyi bir kadro oluşacak
Eskişehirspor Teknik Direktörü Ergun Ortakcı  gazetemize yaptığı açıklamada, transferlerin büyük ölçüde yapıldığını, önümüzdeki hafta imzaları atılacağını söyledi. Ortakcı, iyi bir kadro kurmak için çalıştıklarını, bu hedef doğrultusunda görüşmelerin sürdüğünü belirti. 
Hafta içi imzalar atılacak
 Ergun Ortakcı, “Geçtiğimiz günlerde oradaydım.  2 gün kaldım.  Safa ve Berkay beyle birlikte ön araştırma ve fiyat araştırması yaptık. Başkanımızda hafta sonu yurt dışından dönecek. Şu an anlaştığımız oyuncular var. Hafta içi bitirdiğimiz transferleri açıklayacağız” dedi. 
Verdiğimiz bir söz var
Teknik Direktör Ortakcı, “İsimlerini açıkladığımızda oyuncuların fiyatı artıyor. Konu Eskişehirspor olduğunda fiyat iyice yükseliyor. O sebepten şu an isim açıklayamıyoruz. Verdiğimiz bir söz var. Ona göre kadro kurmamız lazım. En akıllı şekilde Eskişehirspor’un menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımız sürüyor” diye konuştu. 
Taraftarlarımız bize güvensinler
Taraftarlar hakkında da konuşan Teknik Direktör Ergun Ortakcı, “Taraftarlarımız bize güvensinler. Çok büyük bir kulüpte olduğumuzun farkındayız. Onları mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Hep beraber hedefe ulaşmak için çalışacağız”  şeklinde konuştu. 
 

Editör: Milli İrade