SEÇİLMİŞLERE ÇAĞRI

Kırmızı Siyahlı kulüpte yarın yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul öncesi taraftarlar yine harekete geçerek şehrin seçilmişlerine son bir çağrıda bulundu. “Tüm Eskişehirspor sevdalılarını kongre salonuna bekliyoruz. Saygı değer Eskişehir halkı ve Eskişehir’imizin önde gelen Milletvekilleri, Belediye başkanları, Oda başkanları, dernek başkanları ve Eskişehir’imize hizmet eden tüm seçilmiş atanmış herkese son bir kez daha çağrıda bulunuyoruz. Bu çağrı Acil çağrıdır. Zira bu çağrının sonrası yok Eskişehirspor’umuz kapanıyor” dedi.

4-5 MİLYON LAZIM

Diri, “Cuma günü kongre var akabinde pazar günü maç var. Söylenecek söz yapılacak hiçbir şey kalmadı. Bu maddi kriz içinde bu takımı daha fazla götürebilecek herhangi bir ekipte yok. Gerçekçi olmamız gerekiyor. Sadece ikinci yarı takımın masraflarını karşılamak için En az 4-5 milyon para lazım ve onda da takımın ligde kalacağının garantisi yok. Bu şartlarda şehrin ileri gelenlerinin bu işe el atmadığı sürece yapılacak bir şey kalmadı”

KAN KAYBETTİK

Son yıllarda kötü gidişat ile birlikte yönetim kadrosu güçsüzleştikçe şehir Eskişehirspor'a da uzaklaştı. Gittikçe kan kaybettik. Ancak bu cuma günü takım belki de kayyuma devredilecek. Bu yüzden mazisi şan ve şeref dolu kulübümüzün bu durumunda sadece belli bir avuç insanın karar almasını değil tüm Eskişehirspor sevdalılarının gelip bu durumda orada olması gerekmektedir.

ADAY ÇIKMAZ

“Artık; sen onu yapmadın, bu onu almadı, şu böyle söylemişti, gibi polemiklere vakit ayıracak zamanımız yok. Zaten ayrışan paramparça olan bir camiayız. İyi günde bir olamadık bari kötü günde bir olmaya çalışalım. Bu günden daha kötü bir günde olmadı. Artık bu son kongrede bir araya gelmeli ve ne olacaksa burada olmalıdır. Bir liste oluşması şu şartlarda mümkün değil. Kulüp kapanıyor” dedi.