Eskişehirspor’da transfer tahtasının açılabilmesi adına Başkan Mehmet Şimşek İstanbul’da karargâh kurarken son 5 dosyanın kaldığı öğrenildi. Kırmızı Siyahlılarda 5 futbolcu imza vermek için diretirken, Trabzonspor dosyasının da çözüme kavuşacağı gelen bilgiler arasında yer aldı. Son olarak eski futbolculardan Anıl Karaer’in de imza konusunda söz verdiği öğrenildi.

ANIL’DAN İMZA SÖZÜ

2015-2016 sezonunda Eskişehirspor forması giyen ve 19 maçta görev yapan, o dönemde Eskişehirspor ile 3 yıllık sözleşme imzalayıp bir sezon sonra takımdan ayrılan Anıl Karaer’de Eskişehirspor’un transfer tahtasını açabilmesi adına imza vermek adına söz verdiği öğrenildi. Anıl Karaer’in verdiği imza sözü ile transfer tahtasının açılabilmesi adına son 5 doysa kaldı.

Eskişehirspor’da 6 imza birden Eskişehirspor’da 6 imza birden

TRABZON DOSYASI

Futbolcular, teknik direktörler ve kulüplerden tek tek imzaları alarak 80 dosyadan 5 imzaya kadar düşen Eskişehirspor’da düşündüren tek dosya Trabzonspor dosyası kaldı. Başkan Mehmet Şimşek ise bu konu için umut dolu konuşarak, Trabzonspor dosyası da kısa bir zaman içerisinde çözüme kavuşacağınız bekliyoruz dedi.