Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Sevinçle Elele Yardımlaşma, Dayanışma, Eğitim ve Kültür Derneği (SEVDER) ile bir araya geldi. 

26 yaşındaki genci önce dövüp sonra 3’üncü kattan aşağı attılar 26 yaşındaki genci önce dövüp sonra 3’üncü kattan aşağı attılar

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete SEVDER Başkanı Sevinç Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. SEVDER Başkanı Bozkurt, Başkan Kurt’a dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Henüz yeni bir dernek olmalarına rağmen yardım için oldukça iyi yol kat ettiklerini belirten dernek başkanı Sevinç Bozkurt, derneğin sadece erzak değil, giyim, ikinci el eşya, temel ihtiyaçlar ve çocuk bezine kadar pek çok ürünü muhtaç ailelerle buluşturduğunu söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, ihtiyaç sahiplerine yardım konusunda Odunpazarı Belediyesi’nin çok hassas olduğunu ifade etti. Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin insani yardım modeli olan Halk Market konusunda da SEVDER üyelerine bilgi verdi. Odunpazarı Belediyesi’nin ihtiyaç sahiplerinin her zaman yanında olduğunu belirten Başkan Kurt, SEVDER’in de her zaman destekçisi olacaklarını ifade etti.