Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak ve beraberindeki heyet, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretleri gerçekleştirdi.

Sazak ilk ziyaretini Vali Çakacak’a yaptı. Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çakacak 24 Haziran tarihinde gerçekleştirilen 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi sonrası Eskişehir Milletvekili seçilen Sazak’ı tebrik ederek parlamentodaki çalışmalarında başarılar diledi. Vali Çakacak, ortak amacın şehrimizin tüm dinamikleri ile birlikte Eskişehir’i bulunduğu noktadan çok daha ileriye taşımak olduğunu belirtti. Milletvekili Sazak da Vali Çakacak’a teşekkür ederek, Eskişehir’in gelişmesi ve sorunlara çözüm noktasında, ellerinden ne geliyorsa yapmaya hazır olduklarını dile getirdi.

Gözden kaçırmayın

Yeni dönemde yardımcı kaynaklar ders kitaplarıyla birlikte dağıtılacak Yeni dönemde yardımcı kaynaklar ders kitaplarıyla birlikte dağıtılacak

BİRLİK VURGUSU

Ardından Sazak, Başkan Büyükerşen’i ziyaret etti. Ülke gündemi ve Eskişehir’in sorunları hakkında Başkan Büyükerşen ile fikir alışverişinde bulunan M. Nurullah Sazak, Eskişehir’in sorunlarını çözmek adına Ankara’da elinden gelen gayreti göstereceğini ifade etti. Ziyaretinden dolayı Sazak’a teşekkür eden Başkan Büyükerşen, Eskişehirlilerin sorunları için Ankara’da etkin görev alacağına yürekten inandığını ifade ederek kendisine çalışmalarında başarılar diledi.