AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali Acar yönetim kurulu üyeleriyle birlikte EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’yi ziyaret etti. 

Gençlerin içi çorba ikramı ile ısınıyor Gençlerin içi çorba ikramı ile ısınıyor

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali Acar yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’yi ziyaret etti. 

Ziyarete ilişkin konuşan Başkan Acar, Eskişehir’in güçlü bir sanayi altyapısına sahip olduğunu, bu gücünü pandemi sürecinde bir kez daha ortaya koyduğunu aktardı. Başkan Acar, Eskişehir OSB'nin başarılı bir yönetim anlayışı gösterdiğini, yürütülen çalışmalar, projeler ve yeni yatırımlar kazandırılması noktasında ortaya konan performansın şehrin geleceği açısından sevindirici olduğunu söyledi.  Eskişehir OSB tarafından kurulan Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin çok değerli bir yatırım olduğunu, Nadir Küpeli ve OSB yönetiminin başarılı işlere imza attığını, sanayinin çehresini değiştirdiğini sözlerine ekleyen Acar, kurulan meslek lisesinin nitelikli eleman sorununa kesin çözüm sunacağını iletti. Eskişehir OSB’nin, Odunpazarı ilçe sınırları içerisinde olmasının kendileri için ayrı bir önem arz ettiğini ifade eden Ak Parti İlçe Başkanı Ali Acar, parti olarak Eskişehir sanayinin daha da güçlenmesi, sanayide üretimin devam etmesi, sanayicilerin istek, sorun ve taleplerine çözüm bulunması noktasında parti olarak gerekli tüm desteği vermeye her zaman hazır olduklarını belirtti.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli, yürütülen çalışmalar ve yatırımlar hakkında Başkan Acar ve yönetimine bilgiler verdi. Küpeli, sanayicilerin taleplerini aktararak, “Sanayimiz Eskişehir ekonominin en önemli gücü, sanayimiz gelişirken ve büyürken ortaya yeni talepler ve istekler ortaya çıkıyor, bunları AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Acar beye ilettik. Kendisi isteklerimizi not ettiler. Bu sorunların çözümü konusunda gerekli mercilerle temasa geçeceklerini ve takipçisi olacaklarını belirttiler. Kendilerine ziyaretleri ve ilgileri dolayısıyla teşekkür ediyorum, sanayimizin sesine kulak verdiler. Dile getirdiğimiz talepler gerçekleştiğinde en sonunda kazanan ülkemiz, Eskişehir’imiz, halkımız ve sanayimiz olacaktır” ifadelerinde bulundu.