Liseler Arası Türkiye Kros Şampiyonasında Şehir’imize Şampiyonluk Kupasını kazandıran Şehir Koleji öğrencileri ve yönetim kurulu Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti

Magnet koleksiyonuyla görenleri şaşırtıyor Magnet koleksiyonuyla görenleri şaşırtıyor

Şubat ayında Adana’da yapılan Liseler Arası Türkiye Kros Şampiyonasında Şehir’imize Şampiyonluk Kupasını kazandıran Şehir Koleji öğrencileri ve yönetim kurulu Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

rüzgarın-kızları-2

Türkiye Liselerarası Kros Şampiyonasında Eskişehir’i temsil eden ve Türkiye Şampiyonu olarak Eskişehir’e kupayı kazandıran Özel Şehir Koleji öğrencileri,

Büyükerşen’i ziyaretlerinde 22 Nisan’da Slovakya’da yapılacak olan Liselerarası Dünya Kros Şampiyonasında ülkemizi temsil ederek hedeflerinin Dünya şampiyonluğu olduğunu ifade ettiler.

Şehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Baha Bakır, Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Hocaoğlu ve Genel Müdür Hakan Gediktaş, ile birlikte şampiyon sporcular Ayça Fidanoğlu, Bade Fidanoğlu, Selen Canlı ve  Elif Naz Köseoğlu’nun ziyaretine Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce de katıldı.

Büyükerşen, şampiyon sporcuları kutlayarak, “Böyle gençlerimizin başarılarıyla gurur duyuyorum. Onların yetişmesinde katkıları olan ailelerine, antrenörlerine ve okul yöneticilerine teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Şehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Taha Bakır da, “Eskişehirliler olarak Eskişehir’de hayata geçirdiğiniz başarılı şehircilik çalışmalarıyla her gittiğimiz yerde onur ve gurur duyuyoruz ve sizi örnek alıyoruz” diye konuştu.