Büyükşehir Belediyesi şehir merkezinde yürüttüğü çalışmaların yanı sıra kırsalda da sorumlu olduğu alanlarda yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez Çalışkan'ı ziyaret etti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez Çalışkan'ı ziyaret etti

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, sorumluluğunda bulunan alanlarda sürücülerin daha modern yollarda ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekipler, Çifteler İlçesi Ilıcabaşı ile Kadıkuyusu Mahalleleri arasındaki 9 kilometrelik yolda asfalt sathi kaplama çalışması yaptı. Ayrıca Mihalıçcık İlçesi Çalçı Mahallesi yolundaki 4,5 kilometrelik yolda da asfalt kaplama çalışmalarını tamamlayan Yol İşleri ekipleri, aynı ilçeye bağlı Dağcı Mahallesi’nde asfalt sathi kaplama çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, sürücülerin güvenli ve rahat bir yolculuk yapabilmeleri için çalışmaların aralıksız devam ettiğini ifade ederek, çalışma yapılan yollarda sürücüleri trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyardı.