İYİ Parti 1. Sıra milletvekili adayı Nebi Hatipoğlu, Balkan Göçmenleri Hıdırellez Şenliklerine ve Yunus Emre Haftası etkinliklerine katıldı.

Sakarya Nehri’nde kano yapan sporcular heyecan dolu anlar yaşadı Sakarya Nehri’nde kano yapan sporcular heyecan dolu anlar yaşadı

nebi-bey-hıdırellez2

Balkan Göçmenleri Hıdırellez Şenliklerinde hemşehrileriyle bir araya geldiğini belirten Hatipoğlu, “Muhteşem bir atmosferde, Balkan müziklerinin eşliğinde hep birlikte eğlendik ve sohbet ettik. Bu güzel etkinlikte herkesle selamlaşıp konuşma fırsatı yakaladım” dedi. Öte yandan Çifteler Ilıcabaşı mahallesinde gerçekleştirilen Hıdırellez duasına da katılan Hatipoğlu, bu özel gün vesilesiyle bereket ve bolluğun artması, birlik ve beraberliğin güçlenmesi için dua ettiklerini söyledi.

nebi-bey-yunusemre

YUNUS EMRE ETKİNLİĞİNE KATILDI

Hatipoğlu ayrıca, Yunus Emre Kültür ve Sanat Haftası etkinliklerine de katılarak, “Değerli şairimizin düşüncelerini bir kez daha yüreğimize nakşettik. Onun sevgi ve birlik vurgusuyla dolu sözleri umudumuzu ve kardeşliğimizi pekiştiriyor” diye konuştu.