27 Nisan 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Yengeç burcundaki Ay 02.40.09.30 saatleri arasında boşlukta ilerliyor. Sonrasında Aslan burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün sosyal hayatımızı canlandırıcı enerjiler getiriyor. Planlarımızı hayata geçirmek için cesaretimiz yerinde olacak ve risk almaktan çekinmeyeceğiz.

Sanatsal organizasyonlara katılmak, eğleneceğimiz mekanlara gitmek, varsa çocuklarımızla ya da partnerimiz ile vakit geçirmek, yaratıcılık isteyen konulara daha fazla enerji ve zaman tüketeceğiz.

Bu iki buçuk günlük zaman içinde kalp, göğüs ve tansiyon rahatsızlıkları olan kimselerin sağlıklarına her zamankinden daha fazla özen göstermeleri de faydalı olur sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Plüton karşıtlığı etkili oluyor. Yaşantımızın kalitesini ve düzenini bozacak gerginlikler yıkıcı ve yıpratıcı diyaloglar ve krizlere açık etkilerde olacağız. İş yaşantımız, ailemiz, sevdiklerimiz veya bulunduğumuz ortamlarda manipülatüf davranışlar, restleşmeler inatlaşmalardan uzak durmalı, tepkimizi kontrol altına alarak kazançlı olmaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Günün son saatlerinde Ay-Güneş karşıtlığı devreye giriyor. Egomuz ve duygularımız arasında, kişisel yaşamımız ve hedeflerimiz arasında, ihtiyaçlarımız ve niyetlerimiz arasında dengesizlikler hissedebiliriz. Dolayısıyla zorluklar ve krizlere açık olduğumuz bu zaman diliminde anlayışlı ve dengeli davranmaya özen göstermemiz gerekebilir sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Mars-Şiron karesi ile hayal kırıklıkları üzerinde biraz fazla duracağımız koşullar oluşabilir. Eski duygusal yaralar tamamen açılabilir. Arzularımızı ve öfkemizi net ve doğrudan ifade etmek zor olabilir. Başkalarının isteklerine veya planlarına karşı isyan etme eğilimi de olabilir. Kendimizi aşırı bir şekilde savunmak ve alınganlık yapmamaya gayret göstermeliyiz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.