26 Nisan 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay Yengeç burcunun evinde ilerliyor. Güne sezgisel, hassasiyet ve başkalarını önemseyeceğimiz enerjiler getiriyor. Ev ve aile temaları ön plana çıkarken, sevdiklerimizle duygusal paylaşımlarda bulunma arzusu duyabiliriz.

Ayrıca gün genelinde mide ve sindirim sistemi sorunları ortaya çıkabileceğinden, beslenmemize de dikkat etmekte fayda var sevgili dostlar.

Sabah saatlerinde Ay-Mars kavuşumu etkili oluyor. İçgüdüsel değişim ve macera arzusu duyabiliriz ancak gerginlikler ve kazalara açık koşullar oluşabilir. Dolayısıyla aceleci kararlar, eylemler ve gereksiz çatışmalardan kaçınmakta fayda var sevgili dostlar.

Hemen sonrasında Ay-Uranüs atmışlığı günün ilk yarısına etkili oluyor. Değişim getiren bir enerjidir. Plan ve hedeflerimiz için daha fazla kendimizi bağımsız hissedebilir ve küçük değişikliklere gidebiliriz. Sıra dışı yaratıcı yeni şeyler deneyebiliriz. Yeni arkadaşlıklar, yeni tanışmalar yaşayabiliriz. Teknoloji ve eğlence alanlarında gezmek ve alışveriş yapacağımız koşullar oluşabilir sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Venüs-Şiron atmışlığı etkili oluyor. Affedici olacağımız enerjiler getiriyor. Güvensizliklerimizin nasıl üstesinden geleceğimizi öğrenmeye daha açığız. Bastırdığımız ihtiyaç ve istekleri daha kolay tanımlarız ve bu daha iyi anlaşılan ihtiyaçlarla daha sağlıklı ilişkiler geliştirmek için yardımcı olabilir.

Yakınlaşmaya ve paylaşmaya daha meyilliyiz ve kusurlarımızdaki güzelliği de rahat görebiliriz. Neye gerçekten değer verdiğimizi öğrendikçe, ilişkiler ve finansla ilgili seçimlerimiz ve kararlarımız gelişebilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.