25 Nisan 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay günü Yengeç burcunun evinde geçiriyor. Bizlere aşinalık, güvenlik ve sakinlik arayacağımız enerjiler veriyor. Dikkatimizi ve duygularımızı, sevdiklerimize odaklayabileceğimiz bir gün sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter atmışlığı etkili oluyor. Daha geniş bir anlayışa ve hoşgörüye sahip olacağız, başa çıkamadığımız sorunlar iş yada aile içi sıkıntılar varsa bu geçişten faydalanarak, karşılıklı anlayış ve saygı çerçevesinde çözümler üretebiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün karesi etkili oluyor. Bu geçiş ile endişeli şüpheci ve kompleksli duygu dalgalanması içinde kalabilirsiniz. Bazı ısrarlılık ya da geçmiş meseller yüzünden duygularınız karışabilir ve duygusal kaos içine çekilebilirsiniz. Resmi bütün görme ihtimaliniz az olduğundan, finansal işlemlerinizi veya yeni girişimlerinizi bu günlük ertelemeniz faydalı olacaktır.

Günün gezegen hareketinde Güneş-Satürn atmışlığı etkinleşiyor. Birkaç gün boyunca sabır, azim ve güçlü bir iş ahlakı getiriyor. Ciddi bir tutum ve disiplin duygusu ile hedeflerinize yoğunlaşmak için mükemmel bir zamandır. 

Kararlılık, sorumluluk ve farkındalığınızı, kullanarak şimdiye kadar cesaret edemediğiniz gerçekleştirmek istediğiniz hedefleriniz yada gelecekle ilgili planlarınıza kararlı adım atabilirsiniz.

Kariyer hayatınızda unvan, promosyon, terfi ve daha fazla tanınacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş tecrübelerinizden faydalanmak isteyen genç meslektaşlarınıza tavsiyeler ve desteklerde bulunabilirsiniz. Ya da siz çevrenizdeki otorite figürlerinden destek ve tavsiyeler alabilirsiniz.

İkili İlişkilerde ise ciddi bir sorununuzu çözüme kavuşturmak ya da gecikmiş bazı kararları almak için harekete geçebilirsiniz.

Özellikle çevrenizde kalp ya da sırt problemi olanların sağlık kontrolünden geçmelerine ön ayak olmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.Sevgiler.