24 Nisan 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay

İkizler burcunun evinde ilerliyor. Ay hareketli ve yön değiştiren enerjiler veriyor.

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter atmışlığı hoşgörülü ve cömert olabileceğimiz enerjiler getiriyor. Hayatı geniş bir çerçeveden görüp hem kendimiz hem de başkalarının yararına en iyi olanı yapma eğiliminde olacağız.Planımızda olan görüşmelerimizi yapmak, İş başvuruları, eğitim başvuruları, referans bulmak, önemli resmi kurum işlemleri, ekipsel faaliyetler yeni girişimlerimiz adına harekete geçmek için bu enerjiden yararlanabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün karesi ise bazı durumlar artık bizi hedeflerimizden uzaklaştırabilir. Ancak yanlış bilgileri izlememeliyiz. Kendimizi olasılıklara açmak için iyi bir zaman. Manevi ve maddi ihtiyaçlara eşit derecede dikkat etmek ilerlememize yardımcı olacaktır.

Ay 15.15-21.59 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yengeç burcunun evine giriş yapıyor. Genel olarak Ayın boşluğa girmesi, yaşamsal konularda, sakinlik getirmesi adına akışla ilerlemeyi tercih etmemiz gereken bir süreçtir

Günün gezegen hareketinde Merkür-Mars atmışlığı etkili oluyor. Zihnimizin her zamankinden daha keskin ve uyanık olacağı bir geçiştir. Cesaret ve mücadele ruhu ile önemli ilerlemeler kaydedebiliriz. Ayrıca yatırım yapmak, anlaşma, sözleşme imzalamak için de ideal bir zamandır.

Uzun zamandır detayına ulaşamadığınız bir meselenin ayrıntılarını öğrenme şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiye kadar zorlanarak bir türlü netleşemediğiniz hayati önem taşıyan bir kararı artık verebilirsiniz.  

Aşk hayatınızda sözlerinizi ve beden dilinizi etkin bir şekilde kullanacak olmanız daha önceden açılamadığınız hayran olduğunuz bir kalbi kazanma şansınızı artırıyor ancak denemeye değer bile olsa Merkür’ün geri harekette olduğunu unutmamak gerekir. 

Geçerli ilişkilerde ise Partnerinizle daha önceden fırsatını bulamadığınız kısa bir seyahat kaçamağını bu dönem gerçekleştirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.