Alacağını sildi

Eskişehirspor’un geçtiğimiz sezon devre arasında transfer ettiği futbolculardan Furkan Korkut yönetimle yaptığı görüşmenin ardından takımdan ayrılma kararı aldı. 24 yaşındaki sol bek oyuncusu kulüpte bulunan 200 bin liralık alacağını da silerek yönetimle helalleşti.

Onlar da gitti

Kırmızı Siyahlı kulübe devre arasında transfer olan isimlerden stoper Mehmet Taşçı, Mustafa Çağlayan ve sağ bek oyuncusu Tufan Kelleci takımdan ayrılan isimler oldular. Hu üç futbolcu ile de tek tek görüşme yapan Eskişehirspor yönetimi oyuncularla helalleşerek yolları ayırdı. Kulübün önüne daha sonra dosya olarak çıkmayacak olan üç futbolcuda Eskişehirspor’a veda etti.

Berkay gitti Bartu yolcu

Eskişehirspor’da uzun yıllardır forma giyen ve kulübün en zor günlerinde takımda yer alan genç futbolculardan Berkay Tanır’da Kırmızı Siyahlı kulübe veda etti. 24 yaşındaki futbolcu ile yönetim yaptığı görüşmenin ardından anlaşma sağlanamadı.  Berkay Tanır 200 bin liraya yakın alacağını silerek bonservisini aldı ve Eskişehirspor’a veda etti. Berkay’ın bir kulübe transfer olması durumunda ise Es Es bu transferden de 100 bin lira kazanacak. Diğer yandan Eskişehirspor’un hırçın oyuncusu savunmacı Bartu Göçmen ile de yollar ayrılacak. Eskişehirspor yönetimi bu futbolcuyla da bir araya gelerek helalleşecek.