Büyükşehir Belediyesi'ne diğer belediyeler tarafından ziyaretler sürüyor. Son olarak Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Ayça Bayraktar, beraberindeki heyet ile Eskişehir'e gelerek kentte hayata geçirilen çalışmaları yerinde inceledi.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Erdal, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'ı ziyaret etti Anadolu Üniversitesi Rektörü Erdal, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'ı ziyaret etti

Kentte gerçekleştirecekleri incelemeler öncesi Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'ne nezaket ziyareti gerçekleştiren heyeti, Genel Sekreter Ayşe Ünlüce ağırladı. Sosyal belediyecilik denildiğinde ilk akla gelen isimlerden birinin Yılmaz Büyükerşen olduğunu belirten Başkan Yardımcısı Ayça Bayraktar, Eskişehir'de gerçekleştirilen çalışmaları her zaman yakından takip ettiklerini ifade etti. Eskişehir'in yalnızca belediyecilik çalışmaları ile değil kültür sanat alanında da örnek bir kent haline geldiğini belirten Albayraktar, Başkan Büyükerşen ve ekibini örnek çalışmaları dolayısıyla tebrik etti. Tekirdağ'ın tüm ilçeleri ile her zaman iyi ilişkiler içerisinde olduklarını ifade eden Genel Sekreter Ayşe Ünlüce ise nazik ziyaretleri dolayısıyla Albayraktar ve ekibine teşekkür etti. Ziyaretin ardından heyet Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen projeleri yerinde incelemek üzere belediyeden ayrıldı.