OLUMLU ZİYARET

Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca, Başkan Vekili Özgür Marankoz, ETB Başkanı Murat Diri ve Avukat Musab Tayyib Altınkaynak, önceki gün İstanbul’da bir takım görüşmeler gerçekleştirdi. TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile de bir araya gelen Başkan Koca ve ekibi 3. ligden düşmenin kaldırılması konusunda da fikir alışverişinde bulundu.

TÜM BAŞKANLAR İSTEDİ

Olumlu geçen görüşmede, Eskişehirspor ekibiyle birlikte 2.Lig ve 3.Lig kulüp başkanlarının da yoğun baskısıyla birlikte bugüne kadar TFF yönetimi tarafından gündeme alınmayan küme düşmenin kaldırılması konusu TFF yönetimi tarafından gündeme alındı.

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA BELLİ OLACAK

Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca “İstanbul’da yaptığımız görüşmeler olumlu ve güzel geçti. Tüm 2.Lig ve 3.Lig kulüp başkanları ile birlikte TFF yönetimi tarafından gündeme alınmayan düşme kaldırılması konusunu verdiğimiz dilekçeler ve sözlü anlatımlarla birlikte gündeme aldırdık. Bu konuda olumlu adımların atılacağını düşünüyoruz. Önümüzdeki hafta TFF tarafından yapılacak toplantının ardından güzel bir karar çıkacağını bekliyoruz” dedi.