Adaylığının kesinleşmesinden itibaren yoğun bir çalışma sergileyen Hatipoğlu, Ramazan ayında merkez ve ilçelerde verdiği iftar yemekleri, tüm sivil toplum kuruluşlarına yaptığı ziyaretlerle ve ziyaretleriyle dokunmadığı vatandaş bırakmadı. Başta Hamamyolu Caddesi olmak üzere cadde ve sokaklarda dolaşarak vatandaşlarla tokalaştı ve onlarla sohbet etti. Semt pazarlarını gezen Hatipoğlu, ayrıca özel gün ve etkinliklere de katıldı. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tüm fabrikaları gezen Hatipoğlu, işçilerin sorunlarını dinledi, takipçisi olacağını söyledi.

nebi-bey-seçim-çalışması-2

İlçe ve köylerde yağmur duaları ve çeşitli etkinliklerde çiftçilerle buluşarak Millet İttifakı iktidarında çiftçilerin sorunlarını çözeceklerini anlattı.

nebi-bey-kahvehane

Esnaf gezileri de yapan Hatipoğlu, esnafın gerçekten de zor dönemler geçirdiğini, bu sorunların 14 Mayıs’tan sonra sona ereceğini ifade etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ile dış ilçelerin Belediye Başkanlarını ziyaret eden Hatipoğlu, 15 Mayıs sonrası Eskişehir için birlikte yapılacak çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

nebi-bey-fabrika

Eskişehirspor taraftarları ve gençlerle de sık sık bir araya gelerek Eskişehirspor için yapacaklarını anlattı. Gençler için projelerinden söz etti. Hatipoğlu, 14 Mayıs seçimlerinin bir demokrasi şöleni halinde geçmesi dileğinde de bulunarak Eskişehirlileri oylarını kullanmaya çağırdı.