TEK BÜYÜK ES ES

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek sosyal medya üzerindeki paylaşımlarına sürekli cevaplar veren Trabzonspor taraftarlarına gönderme yaptı. Başkan Şimşek sosyal medya hesabından Neden her attığım tweete Trabzonspor taraftarları yorum yapıyor anlamıyorum. Misal 1965’te siz yoktunuz ki. Bizim için üç büyük, dört büyük, on büyük yok. Tek büyük var o da Eskişehirspor.

Sevgili Trabzonspor taraftarları başkanlar yönetimler gelir geçer. futbol takımları baki kalır. Bizim Trabzonspor kulübüne borcumuz var ve inanın ödeyemiyoruz. Borcunu ödeyemeyeni icraya verirler. Neden yönetiminiz Eskişehirspor kulübünü icraya vermiyor” dedi.

Diğer taraftan bir basın organında çıkan habere istinaden ise Başkan şimşek “Algı yaratmayın önce araştırın. Eskişehirspor alt yapısında 400 adet çocuk var ve spor yapmaya çalışıyorlar. Şehir dışından hatta ailesi bile olmayanlar var. Bu çocukların yatacak soyunacak ve yemek yiyecek yerleri dahi yok. Bu yapılacak tesisler onlar için. Bu para kulübe girmeyecek” dedi.