Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Ataç, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beylikova İlçe Başkanı Yusuf Baykara ve CHP’nin Beylikova Belediye Başkan Adayı Hakan Karabacak ile birlikte ilçede hizmet veren esnafları ziyaret ederek, bol kazançlar diledi. Esnaf ziyareti esnasında alışveriş yapan vatandaşlarla da bol bol sohbet eden Ataç, istek ve önerileri dinledi.

Ziyaretlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Ataç, “Güzide Tepebaşı’mızın yanı sıra Eskişehir’imizin diğer ilçelerinde de esnafımızla ve vatandaşlarımıza bir araya gelmeyi sürdürüyoruz. Halkımızla iç içe olmak onlarla doğrudan temas etmek bana büyük mutluluk veriyor. Bugün de Beylikovalılarla bol bol sohbet ettik, isteklerini dinledik. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ayşe Ünlüce ve Beylikova Belediye Başkan Adayımız Hakan Karabacak’a destek sözleri aldık. Hoş karşılamalarından ve misafirperverliklerinden ötürü bütün Beylikovalı hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum” dedi.