ÇOĞUNLUK SAĞLANMADI

Eskişehirspor Olağanüstü Genel Kurulu yeterliği çoğunluğun sağlanmamasından dolayı ertelendi. 872 delegeden 437 delegenin katılım sağlaması gerektiği Olağanüstü Genel Kurula sadece 58 delege katıldı. Çoğunluk sağlanmadığı için genel kurul ertelendi.

58-delege-katıldı

13 OCAK’TA YAPILACAK

58 delegenin katıldığı Olağanüstü Genel Kurul 13 Ocak Cuma günü Hasan Polatkan Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek. Bu kez kongre yeterli çoğunluk aranmaksızın icra edilecek. Gelecek hafta yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul Eskişehirspor’un kaderini belirleyecek.

ŞİMŞEK YOKTU

Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek yeterliği çoğunluğun sağlanmadığı ve ertelenen Olağanüstü Genel Kurula iştirak etmedi. Başkan Mehmet Şimşek kongre salonuna gelmedi. Başkan Vekili Erkan Koca, Mali As Başkan Özgür Marankoz ve az sayıda yönetici vardı.

KURT KATILDI

Eskişehirspor Olağanüstü Genel Kurulunda yine her zaman olduğu gibi Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt katıldı. Kurt’un yanı sıra eski yöneticilerden Nihat Çuhadar, geçmiş dönem yöneticilerinden Mehmet Kahya, Fatih Baturaygil Genel Kurul salonuna gelen isimler oldular.