Seçim öncesi şoförlerde ilk aday Ağır oldu

Oda yönetim kurulu üyeliği ardından da uzun yıllara başkan vekili olarak görevini sürdüren Kadir Ağır, yapılacak kongrede başkanlığa aday olduğunu söyledi.

GÜNCEL 27.09.2021 - 17:08 27.09.2021 - 17:11

Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın Ocak ayında yapılması planlanan genel kurulu öncesi mevcut başkan Suat Er’in aday olmayacağını açıklamasının ardından ilk adaylık açıklaması da geldi.

Oda yönetim kurulu üyeliği ardından da uzun yıllara başkan vekili olarak görevini sürdüren Kadir Ağır, yapılacak kongrede başkanlığa aday olduğunu söyledi. Başkan adayı Ağır “Görevim süresince Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanımız Suat Er’in katkıları ile kamu, kurum ve kuruluşları ile sürekli temas halinde olduk. Özellikle pandemi döneminde şoför esnafımızın mağdur olmaması için elimizden gelen mücadeleyi sergiledik. Bakanlık ve federasyonumuz ile esnafımıza yönelik daha iyi koşulların sağlanması için seferber olduk.2022-2026 dönemi Eskişehir Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanlığına ekibim ile adayım. Takdir ederlerse Başkanımız Suat Er’den devralacağım bayrağı daha üst seviyelere çıkartacağız. Üyelerimizin menfaatlerini korumak, onlara daha iyi şartlarda çalışabilmelerini sağlamak için bu göreve talip oldum. Yeni yıl ile birlikte yapılacak genel kurulumuzun şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.