18 Nisan 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Balık burcunun evinde ve boşlukta ilerleyen Ay saat 04.10 da Koç burcunun evine giriş yapıyor. Güne mücadele, girişim, cesaret ve coşkulu enerjiler getiriyor.

Başlatmamız gereken işlerimiz, atılması gereken adımlarımız için harekete geçmek elverişli olacak. Fiziksel efor geren işlerimiz, rekabet gerektiren durumlar, kararlılığımızı göstermemiz gereken meselelerimiz için de yaklaşık iki buçuk gün kendimizi hazır ve atak hissedebiliriz.

Kendimiz hakkında daha fazla şeyler keşfetmemize yardımcı olacak deneyimler yaşama bilincinde olacağız. Dolayısıyla heyecan verici etkinliklere katılmak isteyebiliriz.

Hareket ve hareketi gerektiren Koç burcu geçişlerinde, aşrı enerjimizi dışarıya atma ihtiyacı duyabiliriz. Dolayısıyla, koşu, yürüyüş, dans ve spor salonunda egzersiz yaparak fiziksel enerjimizi dengelemeliyiz.

Sabah erken saatlerde Ay-Plüton atmışlığıile neye ihtiyacımız olduğunu bilecek ve isteklerimizi almak için ne gerekiyorsa yapmaya eğimgöstereceğiz. Çaba gereken görevlerimizde muazzam işler çıkartabiliriz. Kendimizi tahrip eden veya sağlıksız olan davranış kalıplarımızı bırakabilir, karakterimize yeni ve daha iyi bir anlayış kazandırabiliriz. Ayrıca, aşamadığımız sorunlarımız varsa terapi yada danışmanlık almak için de bu enerjiden faydalanabiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Venüs atmışlığı ile çalışmalarımızda daha yaratıcı ve üretkenlik gösterebiliriz. Görüşmelerimiz ve toplantılarımızda amacımıza ulaşacağımız gelişmeler kaydedebiliriz. Finansal işlerimizi ilerletmek, sosyalleşmek, alışverişe çıkmak, evimizi dekore etmek, kuaföre girmek, cildimize bakım yaptırmak gibi keyifli uğraşlara zaman ayırabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.