Ligde zor günler geçiren Eskişehirspor, yarın deplasmanda 1922 Konyaspor’a konuk olacak. Ligde kalma adına acil puanlara ihtiyacı olan Şimşekler zorlu karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak istiyor. Zorlu mücadele saat 14:00’da başlayacak.

KAZANALIM

Eskişehirspor’un puan kaybına tahammülü kalmadığı zorlu lig maratonunda yarın yine son derece ve kritik bir maça çıkacak. Kırmızı Siyahlılar deplasmanda 1922 Konyaspor’a konuk olacak. Galibiyetten başka bir şeyin düşünülmediği zorlu maçta Şimşekler kazanmak için sahaya çıkacak.

HAZIRLIKLAR TAMAM

Elimize geçen fırsatı değerlendiremedik Elimize geçen fırsatı değerlendiremedik

Eskişehirspor yarın deplasmanda oynayacağı zorlu mücadelenin hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye çekildi. Kırmızı Siyahlılar Konya seferinden 3 puanla ayrılarak kötü gidişata da son vermek istiyor. Ligin son sırasında yer alan Es Es, kazanarak rakipleri ile arasındaki puan farkını da eritmeyi istiyor.

MAAŞ MORALİ

Eskişehirspor yönetimi futbolculara ve teknik heyete maaş ödemesi gerçekleştirdi. Kırmızı Siyahlılar aldıkları maaşla birlikte 1922 Konyaspor karşılaşmasına moralli çıkacaklar. Futbolcular yönetimin kendileri için verdikleri mücadeleyi boşa çıkartmamak için ter dökecekler.