Final Grubu’nda mücadele eden temsilcimiz Nesine.com Eskişehir Basket bugün Acıbadem Üniversitesi’ne konuk olacak. Devler serideki 3’üncü galibiyetini almak için ter dökecek. Maç saat 16:00’da başlayacak.

Eskişehirli sporcu bilek güreşinde 5’inci kez dünya şampiyonu oldu Eskişehirli sporcu bilek güreşinde 5’inci kez dünya şampiyonu oldu

Geçtiğimiz cumartesi günü Astra Group Sakarya BŞB Basketbol’a konuk olan temsilcimiz, rakibine 71-57’lik skorla mağlup olarak 4’lü Finaller’deki ilk yenilgisini almıştı. Bu sezon Spor Toto Basketbol Ligi’ne yükselmeyi hedefleyen Dev Adamlar’ın bu hedefe ulaşabilmeleri için Final Grubu’nda en az 2 galibiyet daha alması lazım. Potanın Şimşekleri bugün Final-Four’un 4. maçında Acıbadem Üniversitesi’ne konuk olacak. Nesine.com Eskişehir Basket 4’lü Finallerin ilk maçında 13 Mayıs Cumartesi günü Acıbadem Üniversitesi’ni ağırlayarak seriye bomba gibi bir başlangıç yapmıştı. Taraftarının desteğini arkasına alan Dev Adamlar rakibini 85-81’lik skorla yenerek Final Grubu’ndaki ilk maçından galibiyetle ayrılmıştı. Temsilcimiz bugün Acıbadem Üniversitesine konuk olarak 3. galibiyetini almak için ter dökecek. Zorlu maç saat 16.00’da başlayacak.