Sürücü Haberleri

sürücü haberleri ve güncel sürücü gelişmeleri, sürücü ile ilgili tüm video, sürücü fotoğrafları ve sürücü haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


Eskişehir’de direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi sonucu şarampole devrilen tırın sürücüsü yaralandı.

Edinilen bilgilere göre, Eskişehir’de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıkan otomobilde 3 kişi yaralandı.

Eskişehir’de kontrolden çıkınca ağaca çarparak duran otomobil içinde sıkışan sürücüye itfaiye ekipleri kurtardı.

ESKİŞEHİR

112 Acil Sağlık Birimi, olumsuz hava şartlarında görev yapan ambulanslara dikkatli ve doğru şekilde yol verilmesi konusunda sürücülere uyarılarda bulunuldu.

Edinilen bilgilere göre, Eskişehir-Ankara karayolu otogar yakınlarında kontrolden çıkan kamyonetin devrildiği kazada sürücü yaralandı.

Şehrin en işlek yaya yollarından olan İki Eylül Caddesi’nde motosiklet sürücülerinin vatandaşların arasında süratli ilerlemesi tehlike saçıyor.

Otomobil sürücüsü, serbest bırakılmasının ardından tekrar gözaltına alınarak ikinci kez çıkarıldığı sulh ceza hâkimliğince tutuklandı.  

Otomobille bir kadına çarparak ölümüne sebep olduğu iddia edilen sürücü ile yanında bulunan arkadaşı serbest bırakıldı.  

Eskişehir Afyonkarahisar karayolunda henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı devrilen frigorifik kamyonunun sürücüsü kendi imkânlarıyla ön camdan çıktı.

Eskişehir’de sürücüsünün önüne çıkan yabani hayvana çarpmamak için ani manevra yapması sonucu takla atan polis aracındaki 2 polis yaralandı.

Eskişehir’de fırtınada uçan çatı parçaları birçok araçta hasara yol açarken, bu sırada otomobilinin içinde bulunan bir sürücü olayı yara almadan...

Eskişehir' in en çok kar yağışı alan bölgelerinden olan Günyüzü'ndeki sürücüler kış hazırlıklarına başladı