Şüpheli Haberleri

şüpheli haberleri ve güncel şüpheli gelişmeleri, şüpheli ile ilgili tüm video, şüpheli fotoğrafları ve şüpheli haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


Eskişehir'de jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda araması bulunan 43 şüpheli yakalandı.

Eskişehir’de sahte dekont ile ikinci el eşya alışverişinde dolandırıcılık yaparak 25 kişiyi mağdur eden 1’i tutuklu 11 şüpheli hakkında, 375...

ESKİŞEHİR

Edinilen bilgilere göre, Eskişehir’de polis ekiplerince yapılan çalışma sonucu yakalanan hırsızlık şüphelisi 3 kişi tutuklandı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de bir evden çok sayıda malzeme çalan şüpheli, jandarmanın çalışması sonucu kısa sürede yakalandı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de dolandırıcılık suçundan aranması ve kesinleşmiş hapis cezası bulunan şüpheli polis ekiplerince yakalandı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de otomobiliyle çarptığı yayanın ölümüne neden olan ve olay yerinden kaçtıktan sonra polis ekiplerince yakalanan şüpheli tutuklandı.

ESKİŞEHİR

Jandarma ekiplerince yapılan devriye esnasında şüpheli bir araçta bir miktar uyuşturucu madde ve uyuşturucu madde kullanma aparatı ele geçirildi.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda 2 şüpheli yakalandı.

ESKİŞEHİR

Edinilen bilgilere göre Eskişehir’de şüpheli bir şahsın üzerinde bir miktar uyuşturucu madde ve 2 adet silah ele geçirildi.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de polis ekiplerince yakalanan bir şahsın üzerinde bir miktar uyuşturucu madde ve silah ele geçirildi.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’e uyuşturucu sokmaya çalışan şahıslara yönelik operasyonda 2 şüpheli yakalanırken bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de bir apartmanın garaj kısmında yaşanan kavga ihbarı üzerine olay yerine giden polis ekipleri 3 şüpheliyi yakaladı.