Ölü Haberleri

ölü haberleri ve güncel ölü gelişmeleri, ölü ile ilgili tüm video, ölü fotoğrafları ve ölü haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


TÜRKİYE

Balıkesir’in Edremit ilçesinde geri manevra yaparken 20 metrelik şarampole yuvarlanan traktörün sürücüsü hayatını kaybetti.

TÜRKİYE

Balıkesir'de kendilerinden haber alınmayan 84 yaşındaki kadın ve oğlu evlerinde ölü olarak bulundu.

TÜRKİYE

Mersin'in Silifke ilçesinde otomobil ile yolcu minibüsünün çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 13 kişi yaralandı.

TÜRKİYE

Denizli’de yürüyüşe çıktığı ormanlık alanda kaybolan, çantası ve kulaklığı dün gece yarısı ortaya çıkan posta çalışanı, 50 saat sonra ölü...

TÜRKİYE

Konya’da bir kişi, masa üzerine bıraktığı tabancasını oynamak için alan 9 yaşındaki yeğeninin ateş etmesi sonucu hayatını kaybetti.

TÜRKİYE

Aydın’ın Söke ilçesinde okulun bahçesindeki araç içerisinde bir kişi silahla başından vurulmuş bir şekilde ölü olarak bulundu.

Eskişehir’de iş konusunda anlaşmazlık yaşadığı arkadaşı tarafından silahla vurulan 27 yaşındaki Berkan Harman, hayatını kaybetti.

TÜRKİYE

Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde 1 işçinin öldüğü, 1 işçinin yaralandığı TPAO’ya ait petrol kuyusunda sondaj çalışmasında meydana gelen patlama, güvenlik kamerasına...

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de işçi servis otobüsü ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 3 kişi öldü, 1 kişi ağır yaralandı.

Eskişehir’de 3 gündür kendisinden haber alınamayan vatandaş ilçeye yaklaşık 1 kilometre uzaklıkta bulunan arazide ölü olarak bulundu.

Eskişehir Afyonkarahisar istikametinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 2 kişi hafif şekilde yaralandı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir'de 1 kişinin öldüğü ve 1 kişinin yaralandığı silahlı kavganın şüphelisi Bayram Ç. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.