Motosiklet Haberleri

motosiklet haberleri ve güncel motosiklet gelişmeleri, motosiklet ile ilgili tüm video, motosiklet fotoğrafları ve motosiklet haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


TÜRKİYE

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde sürat motosikleti ile elektrikli motosikletin kafaya kafaya çarpıştığı kazada 2 kişi yaralandı.

TÜRKİYE

Muğla’nın Milas ilçesinde iki motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, 2 kişi yaralandı.

TÜRKİYE

Aydın Efeler ilçe merkezi Yedieylül Mahallesi Batı Aydın Bulvarı üzerinde bir motosiklet sürücüsü hafriyat kamyonun altında kaldı.

TÜRKİYE

Bursa'nın İnegöl ilçesinde polis ekiplerinden kaçan motosikletli park halindeki kamyonete çarptı, 2 kişi yaralandı.

TÜRKİYE

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde otomobille motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, motosiklet sürücüsü ağır yaralandı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de otomobile çarpan motosiklet ortadan 2’ye bölünürken, kazada 1 kişi yaralandı.

TÜRKİYE

Sarıyer’de motosikletle ticari taksi bilinmeyen bir nedenle çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle motosiklet yola savrularak alev alırken, motosiklette bulunan 2 kişi yaralandı.

ESKİŞEHİR

Beylikova İlçesi'nde bir motosikletin çalınmasıyla ilgili çalışma başlatan jandarma ekipleri Çifteler İlçesi'nde satıldığı belirlenen çalıntı aracı sahibine teslim ederken, hırsızlığı...

TÜRKİYE

Bursa'nın İnegöl ilçesinde otomobilin motosiklete çarptığı kazada, 1'i çocuk 3 kişi yaralandı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de, önüne çıkan yayaya çarpmamak isterken kullandığı motosikleti devrilen sürücü yaralandı.

Motosiklet ustası Sercan Kızılkaya, “Motosikleti aktif olarak kullanmadan önce ustasına götürüp kontrol ettirmekte fayda var” diyerek sürücüleri uyardı.

Eskişehir Hamamyolu’nda, giriş ve çıkışları yasak olmasına rağmen hızlıca ilerleyen motosikletler büyük tehdit oluşturuyor.