FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

7 Eylül 2017 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Balık burcunun evinde ve boşlukta güne başlıyoruz. Ön sezgili, hassas ve kırılgan enerjiler ayın burç değiştireceği saat 15.02 ye kadar bizi etkisi altına alacak. Dalgalı bir ruh halinde ilerleme kaydetmeye çalışacağız. Zihinsel ve fiziksel güç isteyen işlerimizde verimli ilerleme kaydetmekte güçlük çekebiliriz. Mantığımız dışında sezgilerimiz bize rehberlik etmeye çalışacak farkındalığımız sayesinde yanlış yapmamaya ve her hangi bir  riske karşı da tedbirli  olabiliriz.

Ay boşluk etkisinde başlatmamız gereken olay ve kavramlar belirsiz koşullara zemin hazırlayabilir. Almamız gereken kararları da Ay’ın boşluktan çıkmasını beklemek faydalı olacak, zira ikilemde kalabilir, sonradan tekrar masaya yatırabiliriz.

Ay boşluk etkisinde dünyasal işlerimizi yavaşlatmak, gözlemci olmak, stresli insanlardan ve gerginlikten uzak durarak fayda sağlayabiliriz.

Ancak Ay balık burcunda ilerlemekteyken bunu ne kadar yapabiliriz. Balık doğasıyla yardım seveler, empatik ve zayıf yönlerimizde açığa çıkar. Başkalarının sorunlarına aşırı derece duyarlı olacağız dolayısıyla iyi niyetimizin kullanması ve kandırılmaya müsait durumlar oluşabilir. Böyle durumlarda dikkatli ve planlı hareket etmek doğru olacak.

Ay balık burcu geçişlerinde normal zamanın ötesine geçen bir hayal gücüne sahip oluruz. ilham gerektiren sanatsal çalışmalar ve yaratıcı uğraşlar için vizyon verebilir.

Ayrıca günlük yaşamımızda mistik bir dönüşüm sağlamaya çalışabiliriz. inanç biçimimize göre dua, namaz, meditasyon, yoga yaparak dini ve manevi tarafımızı güçlendirebiliriz.

Ay saat 15.02de Zodyak’ın ilk burcu olan Koç’a geçecek ve günün geri kalanında duygusal enerjiler dinamik enerjilere yerini bırakacak.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehir'de düzenlenen operasyonda uyuşturucu satıcısı ve kullanıcısı olduğu iddia edilen 7 kişi gözaltına alındı.

Kültür turları kapsamında Eskişehir’den Karadeniz Bölgesine giden yerli turistler, çay toplayarak ürünün ta...

Türkiye Gazeteciler Federasyonu başkanlığında Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti’nin (AGAD’ın) ev sahipliğinde 57. başkanlar konseyi...

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Lisans Genel Yetenek ve Genel Kültür oturumu ve Eğitim Bilimleri oturumu tamamlandı.

Saadet Partisi Tanıtma İl Başkanı Veysel Öztürk, SP’nin kuruluşunun 17.yıl dönümü ve Kıbrıs Barış Harekatı’nın 44...

Son zamanların favori oyuncaklarından olan stres çarkının yerini yeni nesil stres topları alıyor.

Eskişehir Web Tasarım