•               
                
 •               
                
 •               
                
 •               
                

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

7 Eylül 2017 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Balık burcunun evinde ve boşlukta güne başlıyoruz. Ön sezgili, hassas ve kırılgan enerjiler ayın burç değiştireceği saat 15.02 ye kadar bizi etkisi altına alacak. Dalgalı bir ruh halinde ilerleme kaydetmeye çalışacağız. Zihinsel ve fiziksel güç isteyen işlerimizde verimli ilerleme kaydetmekte güçlük çekebiliriz. Mantığımız dışında sezgilerimiz bize rehberlik etmeye çalışacak farkındalığımız sayesinde yanlış yapmamaya ve her hangi bir  riske karşı da tedbirli  olabiliriz.

Ay boşluk etkisinde başlatmamız gereken olay ve kavramlar belirsiz koşullara zemin hazırlayabilir. Almamız gereken kararları da Ay’ın boşluktan çıkmasını beklemek faydalı olacak, zira ikilemde kalabilir, sonradan tekrar masaya yatırabiliriz.

Ay boşluk etkisinde dünyasal işlerimizi yavaşlatmak, gözlemci olmak, stresli insanlardan ve gerginlikten uzak durarak fayda sağlayabiliriz.

Ancak Ay balık burcunda ilerlemekteyken bunu ne kadar yapabiliriz. Balık doğasıyla yardım seveler, empatik ve zayıf yönlerimizde açığa çıkar. Başkalarının sorunlarına aşırı derece duyarlı olacağız dolayısıyla iyi niyetimizin kullanması ve kandırılmaya müsait durumlar oluşabilir. Böyle durumlarda dikkatli ve planlı hareket etmek doğru olacak.

Ay balık burcu geçişlerinde normal zamanın ötesine geçen bir hayal gücüne sahip oluruz. ilham gerektiren sanatsal çalışmalar ve yaratıcı uğraşlar için vizyon verebilir.

Ayrıca günlük yaşamımızda mistik bir dönüşüm sağlamaya çalışabiliriz. inanç biçimimize göre dua, namaz, meditasyon, yoga yaparak dini ve manevi tarafımızı güçlendirebiliriz.

Ay saat 15.02de Zodyak’ın ilk burcu olan Koç’a geçecek ve günün geri kalanında duygusal enerjiler dinamik enerjilere yerini bırakacak.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Beypazarı Nallıhan ve Mihalıçcık ilçelerinden servislerle taşınan ve maden sahasında çalışan işçiler, iki yıldır düze...

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Adnan ...

Eskişehir Çevre ve Yaşam Platformu üyeleri tüm Eskişehirlileri 27 Ocak’ta saat 14.00’te Odunpazarı Meydanı’nda k&ou...

696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile taşeron işçiler hakkında yapılan düzenlemeyle mevsimlik geçici işçil...

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Başkanı Nadir Küpeli, seçimlerin tekrarlanma kararıyla ilgili Avukat Rümaysa Şen'in idd...

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) tarafından kent turizmine katkı sağlamak için "Eskişehir'i çok seveceksin hep geleceksin" sloganıyla kampa...

YAYINLARIMIZ
Tarih:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
PTT 1. LİG PUAN DURUMU
Eskişehir Web Tasarım