•               
                
 •               
                
 •               
                
 •               
                

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

24 Ağustos 2017 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Başak burcunun evinde ve boşlukta güne başlıyoruz. Ay saat 04.05 de Terazi burcunun evine giriş yapacak ve burç değişimini gerçekleştirecek. Gün boyu pozitif ve sakin enerjilerin etkisi altındayız. Çalışmalarımızı denge kuran fikirler eşliğinde ilerletmeye çalışacağız. İş toplantılar ve bağlantılarımızı adil bir şekilde yürütebiliriz.

Sosyal ruh halinde olacağız. Başkalarının bakış açsını görmek kendimizi geliştirmek isteyebiliriz. İlişkilerde fikirlerimizi birebir tartışabilir, yüzleşebilir kurmak istediğimiz dengeyi sağlayabiliriz. Arkadaşlarımız yada aile üyelerimiz arasında arabuluculuk girişimlerinde bulunabiliriz.

Dekorasyon işlerimiz, sanatsal ve estetik temalı konular da ilgi alanımıza girebilir.

 

Günün gezegen hareketi Venüs-Uranüs arasında gerçekleşecek kare açıdır. Boğulmuş, hapsolmuş ve sıkılmış gibi hissedeceğiniz bir transittir. Değerler ve zevkler çatışabilir. Maddi sıkıntılara neden olabilecek ani olaylar meydana gelebilir.

İlişkiler ve işbirliklerinde beklenmedik gelişmelere neden olabilir. Beklenti ve ihtiyaçlarınızla ilgili aşk ve arkadaşlıklarda önemli ilişkiler sona erebilir. Bazı dostluklarda samimiyetler bozulabilir. Değişim ve heyecan veren insanlarla tanışabilirsiniz. Ancak bu dönem hayatınıza giren bu yeni arkadaşlıklar ve dostluklar ilerleyen zamanlarda bir anda sonlanabilir.

Sosyal hayatınıza da köklü bir değişimler getirebilecek de bir etkidir. Grup çalışmaları, etkinliklerinizde uyumsuzluklar, yıkıcı, kırıcı davranışlara sebebiyet verebilir.

Bu dönem Uzun vadeli ve istediğiniz gibi olmayacak güzellik, bakım, estetik ve eğlence amaçlı konulara zaman ve paranızı harcamamalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Sakarya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Üstün Ünügür’ün önceki gün Muğla’da vefat eden ablası...

Yukarı Danişment köyü yakınındaki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın başladı. İhbar üzerine olay yerine ço...

Eskişehir’de yüksek kira bedelleri ile işletmelerini güçlükle yürüten esnaflar, ödedikleri kiranın yanında ...

Eskişehir'de düzenlenen operasyonda, kumar oynayanların polis baskınından kaçmak için binanın duvarını delip sokağa çıkan gi...

Tepebaşı Belediyesi’nin bu yıl 11’incisini düzenlediği Uluslararası Eskişehir Pişmiş toprak Sempozyumu’na katılan sanatç...

Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi 2016-2017 öğretim yılı mezuniyet projeleri sergisi, Öğrenci Merkezi Fuaye Alanı...

YAYINLARIMIZ
Tarih:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
PTT 1. LİG PUAN DURUMU
Eskişehir Web Tasarım