FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

24 Ağustos 2017 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Başak burcunun evinde ve boşlukta güne başlıyoruz. Ay saat 04.05 de Terazi burcunun evine giriş yapacak ve burç değişimini gerçekleştirecek. Gün boyu pozitif ve sakin enerjilerin etkisi altındayız. Çalışmalarımızı denge kuran fikirler eşliğinde ilerletmeye çalışacağız. İş toplantılar ve bağlantılarımızı adil bir şekilde yürütebiliriz.

Sosyal ruh halinde olacağız. Başkalarının bakış açsını görmek kendimizi geliştirmek isteyebiliriz. İlişkilerde fikirlerimizi birebir tartışabilir, yüzleşebilir kurmak istediğimiz dengeyi sağlayabiliriz. Arkadaşlarımız yada aile üyelerimiz arasında arabuluculuk girişimlerinde bulunabiliriz.

Dekorasyon işlerimiz, sanatsal ve estetik temalı konular da ilgi alanımıza girebilir.

 

Günün gezegen hareketi Venüs-Uranüs arasında gerçekleşecek kare açıdır. Boğulmuş, hapsolmuş ve sıkılmış gibi hissedeceğiniz bir transittir. Değerler ve zevkler çatışabilir. Maddi sıkıntılara neden olabilecek ani olaylar meydana gelebilir.

İlişkiler ve işbirliklerinde beklenmedik gelişmelere neden olabilir. Beklenti ve ihtiyaçlarınızla ilgili aşk ve arkadaşlıklarda önemli ilişkiler sona erebilir. Bazı dostluklarda samimiyetler bozulabilir. Değişim ve heyecan veren insanlarla tanışabilirsiniz. Ancak bu dönem hayatınıza giren bu yeni arkadaşlıklar ve dostluklar ilerleyen zamanlarda bir anda sonlanabilir.

Sosyal hayatınıza da köklü bir değişimler getirebilecek de bir etkidir. Grup çalışmaları, etkinliklerinizde uyumsuzluklar, yıkıcı, kırıcı davranışlara sebebiyet verebilir.

Bu dönem Uzun vadeli ve istediğiniz gibi olmayacak güzellik, bakım, estetik ve eğlence amaçlı konulara zaman ve paranızı harcamamalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehir'de düzenlenen operasyonda uyuşturucu satıcısı ve kullanıcısı olduğu iddia edilen 7 kişi gözaltına alındı.

Kültür turları kapsamında Eskişehir’den Karadeniz Bölgesine giden yerli turistler, çay toplayarak ürünün ta...

Türkiye Gazeteciler Federasyonu başkanlığında Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti’nin (AGAD’ın) ev sahipliğinde 57. başkanlar konseyi...

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Lisans Genel Yetenek ve Genel Kültür oturumu ve Eğitim Bilimleri oturumu tamamlandı.

Saadet Partisi Tanıtma İl Başkanı Veysel Öztürk, SP’nin kuruluşunun 17.yıl dönümü ve Kıbrıs Barış Harekatı’nın 44...

Son zamanların favori oyuncaklarından olan stres çarkının yerini yeni nesil stres topları alıyor.

Eskişehir Web Tasarım