•               
                
 •               
                
 •               
                
 •               
                

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

24 Ağustos 2017 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Başak burcunun evinde ve boşlukta güne başlıyoruz. Ay saat 04.05 de Terazi burcunun evine giriş yapacak ve burç değişimini gerçekleştirecek. Gün boyu pozitif ve sakin enerjilerin etkisi altındayız. Çalışmalarımızı denge kuran fikirler eşliğinde ilerletmeye çalışacağız. İş toplantılar ve bağlantılarımızı adil bir şekilde yürütebiliriz.

Sosyal ruh halinde olacağız. Başkalarının bakış açsını görmek kendimizi geliştirmek isteyebiliriz. İlişkilerde fikirlerimizi birebir tartışabilir, yüzleşebilir kurmak istediğimiz dengeyi sağlayabiliriz. Arkadaşlarımız yada aile üyelerimiz arasında arabuluculuk girişimlerinde bulunabiliriz.

Dekorasyon işlerimiz, sanatsal ve estetik temalı konular da ilgi alanımıza girebilir.

 

Günün gezegen hareketi Venüs-Uranüs arasında gerçekleşecek kare açıdır. Boğulmuş, hapsolmuş ve sıkılmış gibi hissedeceğiniz bir transittir. Değerler ve zevkler çatışabilir. Maddi sıkıntılara neden olabilecek ani olaylar meydana gelebilir.

İlişkiler ve işbirliklerinde beklenmedik gelişmelere neden olabilir. Beklenti ve ihtiyaçlarınızla ilgili aşk ve arkadaşlıklarda önemli ilişkiler sona erebilir. Bazı dostluklarda samimiyetler bozulabilir. Değişim ve heyecan veren insanlarla tanışabilirsiniz. Ancak bu dönem hayatınıza giren bu yeni arkadaşlıklar ve dostluklar ilerleyen zamanlarda bir anda sonlanabilir.

Sosyal hayatınıza da köklü bir değişimler getirebilecek de bir etkidir. Grup çalışmaları, etkinliklerinizde uyumsuzluklar, yıkıcı, kırıcı davranışlara sebebiyet verebilir.

Bu dönem Uzun vadeli ve istediğiniz gibi olmayacak güzellik, bakım, estetik ve eğlence amaçlı konulara zaman ve paranızı harcamamalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Beypazarı Nallıhan ve Mihalıçcık ilçelerinden servislerle taşınan ve maden sahasında çalışan işçiler, iki yıldır düze...

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Adnan ...

Eskişehir Çevre ve Yaşam Platformu üyeleri tüm Eskişehirlileri 27 Ocak’ta saat 14.00’te Odunpazarı Meydanı’nda k&ou...

696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile taşeron işçiler hakkında yapılan düzenlemeyle mevsimlik geçici işçil...

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Başkanı Nadir Küpeli, seçimlerin tekrarlanma kararıyla ilgili Avukat Rümaysa Şen'in idd...

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) tarafından kent turizmine katkı sağlamak için "Eskişehir'i çok seveceksin hep geleceksin" sloganıyla kampa...

YAYINLARIMIZ
Tarih:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
PTT 1. LİG PUAN DURUMU
Eskişehir Web Tasarım