FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

26 Temmuz 2017 tarihi itibari ile Ay detay odaklı, titiz ve verimli Başak burcunda gün boyu ilerlemeye devam edecek. Günlük rutinlerimizi, iş planlarımızı dikkatli bir doğada düzene koymaya çalışabilir, ayrıntılara daha fazla enerji sarf edebiliriz. Hazırcılıktan ziyade üretip, hizmet etmek ve yaratıcı olmak isteyeceğimizden, kendimiz ve başkalarına faydalı olacak işlere ağırlık vereceğiz.

 

Ay başakta ilerlerken yönetici gezegeni Merkür’de Başak burcuna giriş yapıyor. Merkür başak burcunda olumlu yönleriyle; sistematik, istikrarlı, esnek ve titiz enerjilerle hareket eder.

Olumsuz yönleriyle ise; karamsar, hoş görüsüz, alaycı ve eleştirel enerjilerle hareket eder.

Başak, İkizler gibi Merkür’ün yönetimindedir. Açıkça düşünmek, organize olmak ve karmaşık projeleri yönetmek için hazır ve istekli olacağız.

Merkür 12 Ağustos–5 Eylül, Başak burcundan Aslan burcuna gerileyecek. Aslan burcunda daha eğlenceli ve sohbetli olan Merkür, Başak burcunda sohbet ve eğlenceye artık zamanı olmayacaktır. Merkür Başak burcunda arka planda kalmak işleri düzenlemektir.

Başak'taki Merkür'den en iyi şekilde yararlanabilmek için yapmayacağınız şeyler:

—Çalışmalarımızı düzenleyip, net bir mantıkla yeniden şekil verebiliriz. 

—Var olan bir problemi tekrar ele alabilir sorunları çözebiliriz.

—Odaklanmayı ve eleştirel düşünmeyi geliştiren bu transit sırasında aşırı derecede eleştirici ve aşırı seçici olmamaya özen göstermeliyiz.

—Gereksiz hoşnutsuzluklara vakit harcamamalıyız.

—Öğrenmek, yazmak ve organize olmak için ideal bir zamandır. Zihin ve beden koordinasyonu içeren yeni bir beceri öğrenebiliriz. Yada her hangi bir konuda ders alabilir, bilgimizi geliştirebiliriz.

—Doğanın biçimine ve akışına bakarak zamanımızı değerlendirmeye çalışmalıyız

—Hayal gücümüze ve yaratıcılığımıza destek olacak kitaplar okuyabilir, filimler seyretmeyi de ihmal etmemeliyiz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

EN SON EKLENEN HABERLER

Vali Özdemir Çakacak, Gaziler Günü dolayısıyla Gazileri kabul etti. Vali Çakacak, “Bugün ‘19 Eylül...

Bu yıl 5’incisi düzenlenen ve aynı zamanda 2018 Uluslararası Engelsiz Bilişim Kongresi ile birleştirilen ödül töreni, Tü...

Kişisel Verileri Koruma Kurumu Başkanı Prof. Dr. Faruk Bilir, kişisel verilerin kötü niyetli kişilerin eline geçebileceğini belirtere...

Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı. Eskişehir Vilayet Meydanı’nda düzenlenen et...

Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir Sanayi Odası ve Eskişehir Ticaret Borsası müşterek değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

TÜLOMSAŞ, TCDD Taşımacılık ve ASELSAN teknik ekiplerinin yoğun çalışması sonucu ortaya çıkan yeni nesil Hibrit Lokomotif, Innotrans...

Eskişehir Web Tasarım