HTTPS://WWW.YOUTUBE.COM/WATCH?V=YD3KZFMXBJY

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

22 Mayıs 2019 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay Oğlak burcunun evinde ilerliyor. Gerekçi bir ruh haliyle güne başlıyoruz. İşimize, uğraşlarımıza ve sorumluluklarımıza çok kolay motivasyon sağlayabiliriz. İlişkiler, işbirlikleri ve finansal konularda sağlam kararlar alabilir ve önemli adımlar atabiliriz.

 

 Ay sabah çok erken saatlerde Venüs ile günün son saatlerinde ise Neptün ile olumlu etkileşimler kuracak. Güne olumlu enerjilerle başlayacağız. Önemli işlerimiz, görüşmelerimiz ve planlarımızı destekleyen bu enerji ile düşüncemizde varsa kişisel görünümüz de yenilikler yapabiliriz. Kırgınlık yaşadığımız ilişkilerimizi de dengeleme fırsatı bulabiliriz.

 

Günün gezegen hareketinde ise Mars-Uranüs atmışlığı etkinleşiyor. Aşırı hırs ve enerji veriyor. Hayatınızda değişiklik yapmak için değerlendirebilirsiniz.

Kariyerinizde sizi amacınıza ulaştıracak  ekstradan geliştirdiğiniz plan ve projelerinizi hızlandırarak yeniden ortaya koyabileceğiniz bir dönem.

Yenilikçi ve özgün fikirleriniz ile yapacağınız yatırımlarda finansal istikrar ve uzun vadeli bir büyüme sağlayabilirsiniz.

Şans oyunları, kumar gibi heyecan verici  yatırım alanlarına da yönelebilirsiniz. Kısa sürede belki şanslı etki ama risk almaya değmez, zira şans gezegeni Jüpiter geri gitmekte.

Bu dönem dürtüselliğiniz daha da artıyor. Özellikle, bekârlar cinsel yönden sizi canlandıracak eksantrik farklı kültürden bir partner bulma şansınız çok yüksek. Yinede Uranüs’ün kalıca bir ilişki vermeyeceğini ve Satürn, Jüpiter’in ise geri harekette olduğunu düşünerek adım atmak faydalı olur.

Toplumsal açıdan, yaşamı kolaylaştırıcı yeni teknikler, yeni buluşlar, memnun edici gelişmeler gerçekleşebilir.

Ayrıca, uyku problemleri, aşırı heyecanlanma ve sinirsel sorunlara da hassasiyet artabilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Bahar ve yaz aylarının girişiyle başlayan düğün sezonunun ardından piyasalarda hareketlilik yaşanıyor.

1932 yılında Paris’te kurulan bugün 90 ülkede yaklaşık 15000 üyesi bulunan ‘SKÅL INTERNATIONAL’ın (SI)Türk...

Eskişehir’de iki aracın karıştığı trafik kazasında biri bebek 5 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre olay, Eskişehir Kütahya yolu &u...

Eskişehir Emniyet Müdürlüğünce uyuşturucuyla mücadele kapsamında; il dışından kente satış için getirilen uyuşturucu ma...

Türk Kızılayı Eskişehir Şube Başkanı Egemen Temizsoy ve yeni Yönetim Kurulu'nun çabaları ile 4 aylık sürede toplanan ve dağıtıla...

Eskişehir’de sokak hayvanları için sattıkları kitap ve oyuncaklarla gündem olan 4 ilkokul öğrencisine sosyal medyadan tam 1 ton...

Eskişehir Web Tasarım