FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

20 Mayıs 2019 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Yay burcunun evinde ilerliyor. Dışa dönük ve iyimser enerjiler veriyor. Bir planın ayrıntılarını ihmal edebileceğimiz zayıflıklar içinde olabiliriz. Macera, bilgi ve deneyim kazanacağımız koşullar oluşabilir. Kişisel gelişim ve farkındalığımızı geliştirebileceğimiz tecrübeler edinebiliriz.

Açık hava yürüyüşleri, cami, türbe, gibi ibadet edebileceğimiz dilekler dileyeceğimiz yerleri ziyaret edebiliriz. Veya yoga ve meditasyon yaparak fiziksel ve ruhsal açıdan da kendimizi rahatlatabiliriz sevgili dostlar.

 

Öğle saatlerine doğru Ay-Neptün karesi etkinleşiyor. Dalgınlık, dikkatsizlik ve dağınıklık göstermeye meyilli olabileceğimiz enerjiler getiriyor.  Duygularımızda değişkenlik, önyargı ve yanlış anlamalar, oluşabilir. Dolayısıyla önemli konularla ilgili bir karar alacaksak veya finansal işlemlerle ilgili işlerimizi yürüteceksek öğleden sonraya bırakmakta fayda var. Hayal gücümüzü sanatsal uğraşlara ve becerilere kanalize edebiliriz.

 

Akşam saatlerinde Ay-Jüpiter ile aynı noktada kavuşuyor. Özgüvenli ve iyimser enerjiler getiriyor. Finansal konulu işler, eğitim meseleleri, seyahatler ve ziyaretler için elverişli olacak. İşimizde ulaşmak istediğimiz hedeflerimiz için başarılı ve profesyonel insanlarla ilişkilerimizi geliştirebiliriz.  Bilgimizi çalışma veya deneyim yoluyla ilerletmek, bakış açımızı daha iyi hale getirecek önemli bir anlayış geliştirebiliriz. Ebeveynlerimiz veya çocuklarımız ile ilgili sorunlarımızı halletmek adına da bu enerjiden faydalanabiliriz.

Özellikle ikili ilişkilerimizde yararlı etkiler yaratacağını düşündüğümüz değişiklikleri başlatabiliriz. 

Ayrıca, yeme-içme ve alış verişlerimizde abartıdan uzak durmalıyız.

Ay saat 20.05 de boşluğa girecek ve günün geri kalanında sakin koşullarda ilerlememizi sağlayacak.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda kadınlar 50 metre sırt üstünde yarışarak dünya ikincisi olan Sümeyye Boyacı...

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı heyeti Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’yı ziyaret etti.

Vali Özdemir Çakacak, Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İstiklal Mahallesi Başan Sokak’ta Yavuz Sipahioğlu’na ait kafeye iddialara göre yabancı uyruklu bir şahıs geldi. Bir çay s&oum...

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge eski Devlet Hastanesi binasında incelemelerde bulundu.

Türkiye Engelsiz Bilişim Platformunun organizasyonunu üstlendiği Uluslararası Engelsiz Bilişim 2019 Kongresi, 11-13 Eylül tarihlerinde ...

Eskişehir Web Tasarım