FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

20 Temmuz 2018 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Terazi burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay Saat 04.13 de Akrep burcun evine giriş yaparak burç değişimini gerçekleştirecek. Sezgilerimiz ve zihinsel konsantrasyonumuz artıyor. Zor ve mücadele isteyen işlerimizi, görüşmelerimizi ve planlarımızı azimli ve kararlı bir şekilde halletmeye çalışabiliriz. Güçlü ve etkili kişilerle kuracağımız bağlantılarda ise istediğimiz dönüşümü sağlayabiliriz.

Görünenin ötesindeki gerçekleri görmek isteğimiz bizi harekete geçirebilir ve yararımıza olacak bazı konuları açığa çıkartabiliriz.

 

Sabah saatlerinde Ay-Uranüs karşı karşıya geliyor. Kontrolümüz dışında gelişen olaylar duygusal rahatsızlıklara ve ilişki karmaşalarına neden olabilir.

Hayatımızda bize güvenlik hissi veren koşullar öngörülemez hale gelebilir.

Beklenmeyen ani gelişen olaylar iş ve aile ilişkilerinizi etkileyebilir. Dolayısıyla günün ilk yarısı dürtüsel tepkiler vermekten ve duygusal kararlar almaktan kaçınmalıyız.

 

Gün ortasında Ay-Satürn atmışlığıyla hem kendimize daha fazla güvenecek hem de daha istikrarlı ilerlemeler kaydedeceğiz. Doğru olan ve yanlış olanlar arasındaki farkı ayırt edebilir,  ihtiyaçlarımızı daha net bir şekilde görebilir ve bu sayesinde kişisel yaşamımızdaki belirsizlikleri kolay ortadan kaldırabiliriz.Geçmişteki tecrübelerimizi gözden geçirerek gelecekle ilgili yeni planlar geliştirebiliriz. Otorite figürlerinden destek ve deyimler kazanacağımız fırsatlar da elde edebiliriz.

 

Günün ikinci yarısı Ay-Mars karesi ile sıkıntılı zorlu anlar geçirebiliriz. İş ve özel hayatımızda tartışmalar, kesici alet ve makine kullanımların sakarlıklar, trafikte kazalara karşı tebdili olmalı, iyi bir plan yapmadan harekete geçmemeliyiz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak o...

Alpu’da yapılması planlanan kömürlü termik santralın bugün yapılacak olan ihalesi 5. Kez ertelendi.

Tekirdağ’dan Eskişehir’i gezmek için gelen Cumhuriyet Kadınları Derneği üyeleri ve Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları ü...

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Şirintepe ve Bahçelievler mahallelerinde kurulan pazar alanlarını ziyaret ederek vatandaşlar ile b...

Dünya genelinde 80 ülkeden 265 binden fazla çocuğun dâhil olduğu Fırst Lego League (FLL) turnuvaları Türkiye’de Bili...

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin çocukları ve büyükleri masal kahramanlarıyla buluşturduğu Masal Şatosu, Şatoda M&...

Eskişehir Web Tasarım