FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

9 Temmuz 2018 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Boğa burcunda ilerliyor. Güne sakin bir ruh halinde başlayacağımız enerjiler veriyor. İstikrar ve sabır gerektiren işlerimizi sakin ve yavaş bir tempoda ilerletmeye çalışacağız. Zira tembellik ve değişime direnç gösterme eğilimde olabiliriz. Hem finansal hem de kendimiz için değerli olan şeylere başka bir pencereden bakmaya çalışacağız. İhmal ettiğimiz işlerimizi, bozulan ilişkilerimizi hale yola koymaya da çalışabiliriz.

 

Akşam saatlerine doğru Ay Boğa burcunda son bağlantısını Venüs doksanlığıyla etkinleştiriyor. Zorlu görevlerimize motivasyon olmakta zorluk çekebiliriz. Yetiştirmesi gereken işlerimizde gecikmeler meydana gelebilir.  Harcamalarımızda, yeme, içmemizde kontrolsüz olabiliriz. Aynı zamanda partnerimiz yada sevdiklerimizi memnun etmek ve uyum sağlamak için ekstra çaba harcamak zorunda kalabiliriz.

 

Ay 19.09–19.58 saatleri arasında boşlukta kalacak ve sonrasında İkizler burcunun evine giriş yapacak. Yaklaşık iki bucuk gün boyunca yeni değişimlere ve iletişimlere açık etkilerde olacağız.

 

Günün gezegen hareketinde ise Merkür-Jüpiter karesi etkinleşiyor. Birkaç gün konsantrasyon eksikliği ve ayrıntılara odaklanmakta güçlük çekebiliriz. Enerji düşüklüğü verebileceği bazı olay ve kavramlara hazırlıksız yakalanarak etkisiz kalabiliriz. Dolayısıyla, planlarımıza, programlarımıza ve düşüncelerimize çok iyi odaklanarak hareket etmeliyiz. Karşılaşacağımız ani değişiklikler ve zorluklar karşısında sinirlenmemek sakin ve kontrollü olmak önemli olacak.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Eskişehir'de yapımı devam eden zaytinyağı fabrikası, yeterli desteğin verilememesi üzerine kapanma noktasına geldi.

Türkiye Lokantacılar Federasonu’nun öncülüğünde ikincisi düzenlenen “Ben bir esnafım benim sesim olur musun?...

Eskişehir’de yapılması planlanan termik santrale örnek olarak gösterilen Çanakkele'nin Çan ilçesindeki yeni nesil...

Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen...

CHP İl Başkanı Rabia Akman, AKP İl Başkanının okulu ziyaret etmesi ve hediye vermesini tepkiyle karşıladı.

Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku...

Eskişehir Web Tasarım