FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

Astrolog Funda G. TAMSÜ Astrolog Funda G. TAMSÜ
Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

4 Temmuz 2018 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Balık burcunda ilerleyen Ay güne şefkat, merhamet ve yardımseverlik enerjileri veriyor. Gün genelinde kararsızlıklara ve duygusal dalgalanmalara açık olabiliriz. Dolayısıyla, zorunlu yerine getirmemiz gereken görevlerimiz ve sorumluluklarımız karşısında isteksizlik gösterebiliriz. Sevdiklerimizin, yakınlarımızın duygusal ihtiyaç ve beklentilerini ise çok daha kolay hissedip onlara yardım elimizi uzatabiliriz.

 

Sabah erken saatlerde Ay-Neptün beraberliği ile uyanırsak duygusal karışıklık hissedebiliriz.Henüz evimizde olduğumuz bu saatlerde ev hayatımızın gidişatına dair belirsizlikler oluşabilir,evimizde bir kaos yaşamamız mümkün olabilir.Aile bireylerimizle karşılıklı ihtiyaç duyduğumuz şeyleri dürüstçe ve net bir şekilde paylaşmaya çalışmalıyız.

 

Gün ortalarına yakın Ay -Plüton atmışlığı, kararlı ve hedef odaklı olacağımız enerjiler getiriyor. Yaşantımızda köklü bir değişim yapma arzusu duyabiliriz. Dolayısıyla bağımlısı olduğumuz alışkanlıklarımızı, iyiliğimize engel olan çürümüş ve zorlanma yaşadığımız ilişkilerimizi artık geride bırakma kararı alabiliriz.

Rekabet ve cesaret gereken konularda mevcut olan planlarlarımızı    ilerletmek ve harekete geçirmek için değerlendirmeye çalışmalıyız 

 

Ay saat 12.47 de boşluğa girecek ve günün geri kalanında var olan işlerimizle meşgul olmak, yarım kalanı tamamlamak ve hayatın rutin akışı ile ilerlemeye çalışacağız.

Ayrıca, Manevi konular, şifa konuları,  sanatsal alanlarda ve ilham gerektiren işlerde başarılı ilerlemeler de kaydedebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.

 

EN SON EKLENEN HABERLER

Anadolu Üniversitesin Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri, başarılı olamadıkları derslerden 3 ders sınavına girdi.

Alkollü araç kullanan sürücülerin tespitine yönelik çalışma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü e...

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) 6 işçi yedikleri tavuktan zehirlendi.

Tepebaşı Belediyesi TEBEV, toplumsal desteğin güçlü ve sıcak eli olarak yardıma muhtaç vatandaşlara uzanmaya devam ediyor....

Eskişehir’de bir binada, çatı onarımında kullanılan zift kağıtlarının tutuşması sonucu yangın çıktı.

Lozan Barış Antlaşmasının 95. Yıl dönümü nedeniyle Atatürkçü Düşünce Derneği Şubesi, Çağdaş Yaşamı De...

Eskişehir Web Tasarım